Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Zrozumialem, okej odpuszczam.
Dobrze ze sa jeszcze ludzie jak Pizdu, ktorzy potrafia podac argumenty, nie jednoznacznie najezdzajac na druga osobe czy wyzywac.
Trudno, do zobaczenia in-game :P
Tia, Turde w całej okazałości. W jednym krótkim poście pokazał charakterystyczne dla siebie lizodupstwo oraz zaatakował mnie. No ładnie.
Undetto
Następnym razem trzymajcie takie rzeczy raczej na pm. Kolejne takie posty będą kasowane.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Trzeba było konwersację zakończyć na informacji o tym, iż Turde znajduje się na Blacklist - a to oznacza, że nigdy nie będzie przyjęty.

No, chyba, że blacklist mamy dla jaj...
Blacklist to cel głównie informacyjny, a jednocześnie ostrzegawczy. Przecież dwagrosze też u nas był, pomimo tego, że figurował na blacklist.
Ja rekrutacji (jak wszyscy wiemy) nie traktuję "dla jaj".
Podałem też powody, dla których aplikanta nie przyjmę, a gdyby trzeba było, podałbym następne.

Za Turde nie jestem, ale też nie będę pozwalał na bezsensowne ataki. Przynajmniej dopóki nie będzie argumentów. Nie twierdzę, że jest u nas czysty, ale wypadałoby co nieco przypomnieć, żeby wszystkim odświeżyć pamięć.
Z mojej strony raczej (na razie) tylko tyle.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Proponuję albo przeniesc ten bajzel do komentow albo oddanie mi moderatora przez któregoś z panów w stanie wegetatywnym i sam to zrobie ;P
ToP Leader
[Pizdu] Set request
Od dłuższego czasu o tym trąbię.
Żeby było wyraźniej robię nowy temat.
Jedyne osoby upoważnione do pisania tu, to: ja, Virus, Dredy.
Posty innych usuwam od ręki, bez wyjątku. Jeśli ktoś będzie chciał coś powiedzieć w tym temacie, to pm, albo offtopic.

A teraz proszę mi tu wstawić jakieś efekt pracy .
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Jutro rano wstawię screeny ( z poprawionym hedem) jeżeli będę miał czas wejść na kompa, zatrzymałem się nad rękoma i stopami, bo muszę przyznać, że zająłem się innym setem - bardziej w stylu raider + quicksilver - ale już prawie skończyłem i wracam do twojego :3

Dredy, nic nie rób z hedem, ja się w szystkim zajmę, bo widać, że dwie osoby robią set i głowa jest w innym charakterze
Virus Detected