Toribash
Pizdu muszę tobie powiedzieć, że spodobał mi się ten set, ale jak już zamówiłeś i widzę, że się podjarałeś to masz przykłady pokolorowanego na mój force

set


Głowę zrobię inną, bo wyszła mi za dobrze (dla seta w stylu barokowym), żeby ją upraszczać, albo Dredy coś wymyśli
O ocenę głowy proszę KAŻDEGO i to bez wyjątku, bo dopiero wchodzę na rynek i muszę znać chęci, oczekiwania i wymagania kupcy, a więc jest to dla mnie ważne


Head

Virus Detected
Całkiem nieźle.
Strzelam, że to velvet :d .
Wygląda naprawdę ładnie.
Pokaż mi kilka fajnych zestawień kolorów na przykładzie jednej textury, albo jakiegoś zwykłego maziaja. Wtedy od razu kolory ustalimy.



Ładnie wyglądałby w velvet/platinum.
Odnośnie oczekiwań, ja mogę oceniać w miarę dobrze. Wszyscy znają moją pedanterię .



// A odnośnie heada: możesz zrobić pod ten head nowy set. Bo pomimo tego, że jest ładny, to biorąc pod uwagę resztę elementów, jest za bardzo skomplikowany.
-----
Zapomniałem o jeszcze jednym detalu:
Pokolorowane elementy ciut bardziej rozgranicz czarną linią od elementów szarych/białych.




// Jeszcze jedna sprawa: kombinowałeś coś z tym, co wysłałem Ci na pm?
Last edited by pizdu; May 22, 2014 at 07:55 PM. Reason: <24 hour edit/bump
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
mój antywirus wariuje jak wchodzę na te twoje pliki, ale jeśli to są same obrazki to wyślij skróty [img] z tinypic.com
Virus Detected
Miałeś to ładnie pokolorować, a jest jednolity kolor w tym miejscu gdzie była pustka.
Głowa jak wspominałem jest niezła, ale w czarnobiałych kolorach wygląda jak jakiś wczesny WIP. Lepiej nie próbuj kolorować jej w taki sposób jak set'u ;d
No i brakuje tekstur dłoni/stóp.
Try again
ale przecież Pizdu nie chciał żebym coś dodawał, a on ustalareguły.
A ty miałeś ocenić tylko heda
Będzie podobny do tego co ma begotten (tak naprawde się worowałem na nim)
Velvet force sprzedaję (jak ktoś chce kupić to proszsz) i kupuję jakiś ciemnoniebieski, ale on wymaga qi więc odchodzę od artów i zbijam 1500 gierek ;) może coś po drodze zarobię
Virus Detected
Ile za velvet?
Odnośnie heada, to do uproszczenia.
A co do plików: może na chwilę wyłącz antywira ?
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!