Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

i norbert
shovel jest symetryczny i na holdzie, a ja go nawet za rece zlapalem nie za brzuch. To on skoczyla a ja to wykorzystalkem

PS
chokaro tym postem udowodniles swoją dziecinnosc
cya
-rep od redemption
macie gówno nie dowody
kamil, szambo do was nic nie mam
wypiszcie Redemption z clan allies
mnie i wojtka tez
___
cya
dobra chlopcy za strasznie chujowe zachowanie waszego kolegi Chokaro nie chce juz byc dluzej w waszych sojusznikach i prosze moj klan wypisac...

ja nikogo nie obrazilem, zreszta nikt nikogo nie obrazil ten na nas tutaj najezdrza cos jest nie tak...

i ja nie mam osobiscie nic, do nikogo a jak prosilem o cisze to nic, jak klalem zeby zamknac japy tez nic, a rules trzeba oglaszac, mogliscie protestowac potem, walczyc ze mna na lenshu ktos mial i bylo mowiene a ze zjebaliscie sprawe to nie moja wina no sorka

a Ty Chokaro naucz sie przegrywac

i jeszcze jedno ja tam do wiekszosci nic nie mam nie traktujcie tego jakos osobiscie... Kamil, Wook, Szamboo mam nadzieje ze nasza znajomosc na tym nie ucierpi
Last edited by Wojtek120; Apr 29, 2011 at 10:41 PM.
I am taking requests, just PM me
No to chuj z imprezy.
Coś mi się wydaje, że rn z allies trafi do enemies.

I SKOŃCZCIE DO KURWY NĘDZY PIERDOLIĆ! ZAPIERDALACIE FORUM CHUJOSTWEM! OD TAKICH RZECZY JEST PM!

I tyczy się to wszystkich, ani słowa o tej zjebanej wojnie.
Ta nie ma to jak nauczyć się przegrywać z noobami a do cb Wojtek120 nic nie mam denerwuje mnie tylko Sharickkou ze swoim shovllem i daniem speca gdy łoiliśmy was ...
exactly
piszecie jakbyscie mieli 10 lat

połowa waszego clanu ma bana na mainie
srsly fail
tylko szmabo rozumiem bo ma logiczne wyjasnienie
jak juz mowilem

C-Y-A
Originally Posted by Wojtek120 View Post
dziekuje za wojne

WYGRALISMY!!!! ^^

Wojtek to już lekka bezczeloność pisać że wygraliście.......
To był chaos i burdel a nie wojna a wy sie za przeproszeniem jak szmaty zachowaliście...... nic nie było jak ustalaliśmy ........