Toribash
Originally Posted by kmenek View Post
krytyka i wytknięcie błędów.

i ocena

Potrenuj bieganie przed braniem się za parkoury. Replay wygląda jak robiony na siłę; ten taniec na rurce mogłeś sobie darować, a na salta przyjdzie jeszcze czas. Najpierw naucz się kontrolować toriego w ruchu coby się nie wywracał, i żeby niepotrzebne stawy ruszały się naturalnie. Zgiąłeś rękę w łokciu uniesioną do góry i tak trzymałeś przez krótki czas, co nie wygląda zbyt dobrze. Robisz jakieś kaczkoszpagaty(?) co też źle wpływa na odbiór.
I zapamiętaj → nogi w kolanach nigdy nie wyprostowywuj ani nie zginaj całkowicie. Z rękami podobnie. Jeśli stoisz, to minimum lekko rozstawione nogi na lekko zgiętych kolanach z lekko zgiętymi rękami w łokciach. Jeśli biegniesz synchronizuj górną pozycję ciała do dolnej by poruszały się w tym samym rytmie. Ogólnie dużo relaxu/holda. Każdy, nawet pozornie bez znaczenia ruch (np. extend neck) jest bardzo ważny, i może doprowadzić do utraty kontroli.

To chyba tyle z jakiejśtam setnej części mojej opinii i wiedzy z doświadczenia której i tak nie ogarniam
Last edited by Kocimienta; May 13, 2014 at 08:21 PM.
Właśnie wszystkim muszę nadrabiać, bo o necku totalnie zapominam.
Ale dzięki za ocenę. Możemy któregoś wieczora potrenować, to będziesz mi na żywca tłumaczył.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
robię seta, łopatki i mostek do poprawy, resztę mam nadzieję że ocenicie (oprócz heda, bo jest w trakcie przeróbki)

Oceniać mi tu go ;)

Virus Detected
Brzusio zostaw tak jak jest. Z łopatek wywal te pionowe kreski.
W headzie za bardzo namieszałeś. Zrób od nowa, dużo prostszy, ale w takim stylu jak resztę.
Dobierz jakieś ładne kolorki. Mają być wyraziste (żywe, a nie jakieś blade popierdółki) i tworzyć fajny kontrast. Tylko nie spierdol.
Z dłońmi i stopami sobie poradzisz.
Oznajmiam Ci, że ten set jest mój . Mój i koniec . Jak będzie na wykończeniu to ustalimy cenę.
Pasi ?
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Człowieku, wiesz ile czasu mnie kosztowała ta głowa? Ale w sumie łatwiej odjąć niż dodać, powiedz jakie chcesz mieć kolorki, to będę dłużej myślał nad kolorystyką (a to chyba lepiej)
W sumie chciałem ten set sobie zostawić, ale jak chcesz to bierz, jak będę się uczył rysować to pewnie będę robił lepsze ;)

Pasi
Virus Detected
Głowa ma być prosta i pasować do reszty. Jeśli chodzi o sety, to fajnie prosty jest set Norby. Dlatego nie masz co się bawić w upiększanie. Słowo kluczowe to minimalizm.
Co do kolorków, to pokaż mi kilka zestawień maziajów i coś się wybierze .
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Heada nie ruszaj, bo jest dobry. W reszcie setu zostało sporo powierzchni użytkowej i aż prosi się by coś tam umieścić. No i pokoloruj na jakoś ten secik i może kawałek zarobisz jak będziesz chciał sprzedać.
-----
Originally Posted by pizdu View Post
Słowo kluczowe to minimalizm.

Ale nie zawsze pasuje - jak tutaj ;d
Last edited by Kocimienta; May 20, 2014 at 09:31 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Jeśli chodzi o prostotę wykonania, to możesz też zerknąć na to: http://forum.toribash.com/showthread.php?t=457193
Mi tam się podoba.

@kociak, moim zdaniem pasuje jak ulał. Tylko heada zmienić na prostszy trochę. Ososbiście gdybym umiał, to niczego bym nie dokładał, bo większość jest już świetnie zrobiona.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Ja mam pomysł na secik dla ciebie Pizdu, tylko z czasem słabo, bo teraz okres poprawiania ocen, ale myślę, że w sobotę zobaczysz ogólny zarys.
To będzie taki mix wirusa i tego minimalistic