Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

W sumie klanowa rada ministrów mogłaby czasem się odezwać, żeby potwierdzić, że żyją.
Bo w planach mam drobne zmiany i zrobienie klanowego regulaminu (żeby nie było, za długi czas).
I chodzi mi po głowie większy event, ale to jeszcze dalszy plan. Nie mam środków, żeby zasponsorować nagrody takie, jak by sobie Pizduś życzył. A poza tym, event będzie duży, wpisowe też spore (ale do klanowego banku, coby dziurę w budżecie załatać), a zasady przejrzyste, ale skomplikowane. Ale to dopiero jak matury i zawodowy będą daleko z tyłu, a ja wrócę do aktywnej gry.
I żeby nie było: nie mówię, że coś takiego zrobię, ale że chodzi mi po głowie taka opcja.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
jbc to jest event
-----
znowu znikam, przyszedłem na minutkę przypomnieć i zobaczyć czy może ktoś się zainteresował
Last edited by Virus17C; Apr 17, 2014 at 02:35 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Szczerze mówiąc nie chce mi się wymyślać eventu skoro nie mam pewności, że ktokolwiek weźmie udział. Ale jak już ma być następny event, to będzie z toribashem, i tu mają napisać (oraz wpłacić mi 1k t) osoby które napewno wezmą udział, bo jak nie to kasa przepadnie ;) ( te osoby co wpłaciły wcześniej nie mogą się wycofać) narazie nagroda to 9 tysięcy ( mogę dorzucić mało wartościowe rzeczy, zależy od liczby uczestników)


Ale uwaga, event nie będzie prosty, powiedziałbym trudniejszy, więc decyzja zależy od was,albo zostajemy przy tym evencie albo będzie zmiana.
Last edited by Virus17C; Apr 23, 2014 at 11:04 PM.
Ja nawet nie wiem jaki jest teraz i szczerze mówiąc nie chce mi się sprawdzać , jestem więc za nowym xD (mam nadzieję , że nie jakiś parkour T_T)