Toribash
Ciągi to fucha, za którą punkty wpadają gratis. Było po jednym z arytmetycznego i geometrycznego.
Najgorszy był turysta. Chuj wie, jak to trzeba było zrobić.
Ostatniego (kwadrat wpisany w trójkąt) nie dokończyłem, ale obliczyłem długości wszystkich boków, właśnie z cosinusów.
Zadania typu "udowodnij" też wcale nie ruszyłem.
Z brudnopisu praktycznie nie korzystałem, bo większość robiłem w pamięci. Jak sprawdzałem (są już odpowiedzi), to jakieś 50% powinno być.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Ja chce tylko powiedzieć...że dziś wraz Leth'em...ojebaliśmy frajera z NOS'u z serwera, wbiliśmy kilkanaście kafli(nie wiem jak letho, ja jestem łącznie 15k do przodu) w...godzine dwie.
W tych 15 k jest dług 8,5 który ściągnąłem z faceta(dziewczyny ponoć.) Który nie oddawał.
HEHE Można kurwa? Już poszedł Letho, ale wbił sie na koniec facet(7 osób na serwerze) i na siebie stawia 240 kafli...A ja tak: O kurwa... na widok takich pieniędzy jakiś debil postawił 2k na kolesia...którego urwana ręką już leciała na podłoge...Serio...0 szanse przeżycia ._. A i tak ludzie myślą że cud się wydarzy.
Originally Posted by Masterwold View Post
jest dług 8,5 który ściągnąłem z faceta(dziewczyny ponoć.)
.

Gender?
Virus Detected
Mowa o kolesiu który by odzyskać op'a tak zaczął się przede mną płaszczyć, że zaczął udawać dziewczyne...fuck it.

Lehto - po twoim wyjsciu nie było ani jednego nudge'a ani sensownego betu. : t Także nic.
A Decapa nie zgarnalem...mam ss'a.
Facet dał ,,Worst'owi:" Się zdecap'ować. Oczywiście sie wyparli, ale to był typowy rig...tyle w temacie. 15k spłukane w kiblu ;t