Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

W jakim sensie ostrzejszego wykonu?

A swoją drogą to mam gitarkę i piec na sprzedaż. Będę mógł Ci ją wystawić na allegro, jeśli chcesz. Nic profesjonalnego, ale sam na tym zaczynałem (tzn. pierwszy elektryk).
Rozważyłbyś zakup? Oczywiście mogę sprzedać ją z piecem sprzedać, albo bez.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Chciałem zacząć od akustyka lub klasycznej, tak, jak mi doradzali co poniektórzy znajomi. Elektryk fajna rzecz. Oczywiście rozważałbym taki zakup, jednak dopiero po 10 listopada (wypłata), bo to, co mi zostało z ostatniej mam już przeznaczone na parę innych wydatków. Jeśli bym brał, to zapewne z piecem. Pytanie - ile byś mniej więcej za nią chciał?
Undetto
Z piecem jakies 450 normalnie, wiec masz rabat (sam mozesz zaproponowac).
Gitarka to Dimavery FR-530 (nowa 710zl, uzywek nie widzialem). Tylko troche przerobiona na lepsze.
A piecyk to Dimavery GA-10 (uzywka ok. 160).
Jak bedziesz zainteresowany, to podam Ci wiecej szczegolow.

A jesli chcesz akustyka, to tez mam. Tylko tyle, ze SkyWay. Ale premium edition i w dodatku ma cutaway (to asymetryczne wciecie przy gryfie). Za 120 poleci, juz jest chetny.


Aha! I jakby co, to jutro jak. Bede na kompie, to moge dziergnac taki maly poradnik jak zaczynac na gitarze.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Nie obraziłbym się na takowy poradnik, od lat stoi za mną gitara klasyczna, i kto wie, może podjąłbym kolejną próbę :P
Hm, akustyk z cutawayem, akurat wiem czym jest wspomniany cutaway. No tym byłbym zdecydowanie zainteresowany. ;)
Undetto