Toribash
Matko Bosko...
To nie pierwszy przypadek, kiedy nowy chce stawiać klan na nogi i robić rewolucję .
Zawczasu podpowiem Ci, że możesz próbować, ale nic z tego nie będzie. Coś mam czuja, że tylko szefostwo może coś zdziałać.
I powiem szczerze w imieniu swoim i pozostałych big bossów : nie mamy za wiele czasu / nie bardzo nam się chcę.
Trzymamy się w kupie i to nam wystarczy.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Zacznijmy od tego, że jesteś w sumie tylko Ty, i raz na jakiś czas Norka - to zaś, że skrobnęliście kilka postów w swoim topicu, jeszcze nie znaczy, że coś się zmieni... (chociaż może kurzu będzie tam mniej)
I choć pomysł to połowicznie nie głupi, i tak nie wierzę by zdziałał coś więcej

Co do twojego pomysłu Reed - cóż, powodzenia, mnie nie wyszło ale może Tobie się cudem uda
Last edited by Soreu; Apr 25, 2014 at 01:14 AM.
Albo następny event to będzie ToP tourney, każdy wpłaca kasę (np 200 TC) i ten co rozwalić każdego bierze wszystko, chyba że moglibyśmy się zebrać i iść na jAkiś oficjalny, to coś wpłynie do banku napewno
Problem jest nadal ten sam - prawie nikomu się nie che grać. Na forum regularnie pisze 5 - 6 osób, w grze co jakiś czas widuję BadTrolla, Chickena. Jak się ogłoszę wpadają Sorek, Ichi i Kmenek. No i to tak z grubsza tyle. Taki ToPowy event ingame byłby okej. Pogram coś więcej wieczorem, więc jeśli zbiorę parę tysiaków to mogę za swoje zrobić turniej klanowy, przykładowo nagrody 5k/3k.
Undetto
Coś już ruszyło, tez jestem za klanowym turniejem i tez moge ufundowac czesc nagród ; ) \\Pizdu grunt to optymizm
Last edited by V4Reed; Apr 25, 2014 at 02:22 PM.