Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Cóż, tym razem trzyma się ustalonego przez siebie tematu (chwilowo)
jakkolwiek - temat można chyba zamknąć...
Grałem w to miałem nawet dobry statek (vegenance) ale nawet nie dorównywałem do stóp innym i mi się znudziło. Nie polecam tej gry, za dużo trzeba grać żeby cokolwiek sobie kupić, oczywiście bez wydawania kasy.
Oj tam oj tam. Golca kupiłem za 50kk, chociaż zdecydowanie przepłaciłem. Jedyne co zamierzam zainwestować, to kupić pemium na pół roku. I tyle.
Undetto
moge ci dać pasy konta mojego kolegi, zainwestuj w fabrykę hi-tech czy jak to tam(produkcja kamieni) sprzedawaj kamienie, zaproś do klanu, nałóż podatek na 5% (albo wyżej jeśli się da) i kasa leci

nazwa: *********
hasło: **********
... chyba, że już należysz do klanu
Last edited by Virus17C; Sep 21, 2013 at 07:14 PM.
Bądź tak miły, i zanim Cię walnę, usuń nazwę i hasło. Jeśli już chcesz je przesłać, to przez PM.
Last edited by Soreu; Sep 21, 2013 at 06:52 PM.
Teraz już coraz mnie botów, były niedawno wielkie czystki i niewielu się uchowało. W każdym razie ja gram na globalu 1, 12 lvl, goliath, na marsie latam. Znaczy nie latam, obecnie nie mam czasu na granie, więc tylko każde 200 uri z bonusa za logowanie przeznaczam w galaxy gates.
Undetto
(tutaj badtroll)
no ja na goliacie z P.E.T.em latałem sobie na wszystkich mapach z 18 lvl na pl2 około 2 mln expa mi prakło do 19 lvl:P ale też ładne polowanka robiłem u wroga:P