Endurance Onslaught 6.0
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Originally Posted by ichigio21 View Post
jak wygramy CL to ja jestem święty ...

Otóż, drogi Ichi - jesteś SR'y :3

//Eee tam, [nao]... przede wszystkim przecież 2 tyg czy miech przed CL skład prezentował się tak, że by byli zjebani 14-3 minimum, a potem co - kurna, kto miał chwilę cudem czasu to się pojawił . . . 2 dzień walk to już wgl ...
Originally Posted by Soreu View Post
Otóż, drogi Ichi - jesteś SR'y :3

//Eee tam, [nao]... przede wszystkim przecież 2 tyg czy miech przed CL skład prezentował się tak, że by byli zjebani 14-3 minimum, a potem co - kurna, kto miał chwilę cudem czasu to się pojawił . . . 2 dzień walk to już wgl ...

to dziala w obie strony, gdyby oni mogli sprowadzic ludzi ktorzy mieli tam grac wynik tez moglby sie zmienic.
Originally Posted by Kocimienta View Post
Jak ustalacie godzine o której normalni ludzie śpią to nie dziw się że ledwo kto się pojawił

No, wybacz Kociak, zapomniałem że o 15 normalni ludzie śpią . . .

Originally Posted by Scorpio View Post
to dziala w obie strony, gdyby oni mogli sprowadzic ludzi ktorzy mieli tam grac wynik tez moglby sie zmienic.

Nie powiedziałem że nie. I tak wynik 9-8 mnie cieszy... w sumie to i tak poniekąd był cud...
[Tint] CLAN LEAGUE 2013
According to our inactivity, here is the magical thread to talk about CL with [Tint] members. Time, date, rules. Anything you want, except XXX movies .
Enjoy!
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Originally Posted by pizdu View Post
Anything you want, except XXX movies :).

:(
multiple texture uploader! updated: multiple texture remover!
updated pretty colorlist!

<BobJoelZ> ok ive just rebooted my pc and ive tried to activate my reflex on yahoo internet explorer :/ no luck

<Aracoon> I do not enjoy having anal sex with multiple men