Toribash
Originally Posted by Shody View Post
WoW bas je cool gde si to nasao?



Pa sam odlucio da napravim gif.

Originally Posted by perica View Post
Ja ne volim nesto da igram online....uglavnom se tu nadju neki likovi koji se prave pametni pa ti nedaju da igras kako hoces, ako ih neposlusas govore ti da si noob ili te banuju sa servera.

To moze da ti se desi samo u Counter striku ili ako su admini deca od 12 godina.
Last edited by Djokid; Jun 8, 2010 at 02:31 PM.
Meni se desavalo u COD4

Belgrade: Event.....da svako u klanu pokusa da napravi glavu koja ce biti besplatna za sve clanove....ko ne ucestvuje biva kickovan......svi moraju da naprave jednu cak i ako bude uzasno izgledala...
Ja ga i ne igram, kad malo bolje razmislim, tu je situacija verovatno jos gora jer je novija igra i zbog toga ima vise male dece na njoj.

Edit

Ne izvini, pomesao sam sa MW2. Ti sto su te izbacili su verovatno bili neki "proclanlol". Takvi idoiti su mozda cak i gori od dece koja ti vriste preko na mikrofona dok igras.
Last edited by Djokid; Jun 8, 2010 at 02:35 PM.
Ma nisu me izbacili, jer sam se pokorio

Imaju neka pravila da ne smes da kampujes, i koristis odredjene perkove i grenade launcher, tj. ako bi ih koristio bio bi bolji od njih
Granate mogu da budu lake za spamovanje, zato je zabranjen, a neki perkovi jesu overpowered. Uporedi sa koriscenjem shovela u toribashu.
Neaktivnost
Kao sto sam reko ubice nas...
Ovde postujte ideje za eventse i nove threadove...

Ako ste maznuli ideju od nekog drugog klana dajte link
Piratez I Am
New account/name = perica
Bacicu se na glavu cim dobijem inspiraciju (1-2 dana) vec sam smislio oci i mogo bi da dodam nesto na njih...Videcu
http://forum.toribash.com/forumdisplay.php?f=477
Join Dragonz (we're official)^