Endurance Onslaught 6.0
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Coś wciąż nie widzę zmian... heh, siedzę na forum od 5, a może z 7 postów najebałem, masakra...

Edit: Cholera, problem z rangami :F
Last edited by Soreu; Jul 8, 2013 at 09:47 PM.
Dobra, może i masz rację, ale jeżeli będziesz miał do wyboru wystawienie osoby która na np. lenshu jest total noobem, a kimś kto ma jakieś szanse - kogo wystawisz? Właśnie dlatego im więcej osób będzie, tym lepiej...
daj spokój, dopiero pół godziny modyfikuje a ty marudzisz ; d
-----
Originally Posted by Soreu View Post
Btw. powiesz mi kto jest na logo? bo połowy wiary nie rozpoznaje

Rangi

Logo

//kurde, 75 minutowa obsuwa...

Tak se teraz popatrzałem, pÓłkownik? Serio? Ale nic nie rób, i tak tej rangi nie wprowadzamy : )
Last edited by MrNorbert; Jul 8, 2013 at 10:02 PM. Reason: <24 hour edit/bump
ToP Leader
Ty, miałem Ci właśnie wpisać, czemu jej nie wprowadzasz... btw, błąd poprawie... niedługo *nikt tego nie widzi*
No niegdyś jak cię prosiłem, cobyś skrócił troszkę rangi, to je wykreśliłeś : )
-----
A, właśnie, te grafiki, które porobiłeś - masz może wersje bez napisów? wmontował bym sobie chętnie na postać, ale bez nich
Last edited by MrNorbert; Jul 8, 2013 at 10:11 PM. Reason: <24 hour edit/bump
ToP Leader
Właśnie tu pojawia się mój problem - byłem na tyle głupi, że nie... (ale może coś wykombinuje)
Miałem je skrócić, to zrozumiałem że jest ich za dużo...

Panie marszałku szanowny, czemu ranga pańska nie istnieje? i btw. jak poprawię pewną... usterkę... to wprowadzisz pułkownika, czy nie? (moze by wyśrodkować rangi?)
Na razie obecnych rang jest trochę dużo jak na ilość aktywnych graczy, ale jeżeli TAK BARDZO ci się chce to wprowadzę ; P

No a co do rangi, myślę, że nie potrzebuję czegoś takiego. I tak panuje tu względna demokracja, a ja po za opieką nad klanem niczym więcej się nie zajmuję: )
ToP Leader