Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

chuja mnie te rangi obchodzą ale czemu grocek niby jest wyższy jak go nie było od roku , połowa z nas jest od niego dłużej o 1 rok i wgl xD
. Klan będący niegdyś w top20 klanów, znany w całym toribashu, respektowany, i uważany za jeden z fajniejszych polskich klanów, jest kurwa na dnie.

Dawno się tak nie uśmiałem. Prawdziwa jest tylko ostatnia linijka, aktywność wam spadła, in-game was nie widać. Za rozpoznawalnych bym was nie uznał. Co do 'fajności', każdy ma swoją opinię, u mnie w top5 (hehe, ame pun) nie jesteście. Nie bycie gównem =/= bycie fajnym. Dobra, to tylko tak na wstęp, flejmu proszę z tego nie rozpętywać.


Hostować niestety trzeba umieć, wiedzieć kiedy, wiedzieć jak i, najlepiej, być choć trochę znanym. Kilka spraw - bez nudgowania swoich, bez gadania po polsku (denerwujące dla innych) , bez 'ustawianych' betów. Fundamentalne zasady.
Plus, dobrze ustawić ogarnięte betframsy, maxrake'i i inne pierdoły, robić trivie itd.
I następny razem nie dajcie się zfrajerować na wysyłaniu globali - ludzie z vipem mają za 5k, zapytajcie kogoś czy wam nie wyśle (ot, np. ja).
retired
No ba, w rozśmieszaniu zawsze byłem dobry...

A zanim zdążyłem przypomnieć o tobie, globale już poleciały... Fail, historia, koniec tematu. Oby następny był lepszy...

Edit: http://forum.toribash.com/showthread.php?t=375178
Last edited by Soreu; Jul 4, 2013 at 08:12 PM.
KOCHAM twoje posty Powas, po prostu bez powodu : D Banan na twarzy : D

Nie zawsze się wszystko udaje, jak tym razem nie wypaliło to wypali innym. Na razie trzeba zrekrutować aktywnych graczy i w miarę możliwości zmobilizować starych pryków do grania te 20 minut chociaż dziennie ;p
ToP Leader