Toribash
ja bede mial odszkodowanie za 2 zlamania i chuj nie cwicze do konca roku szkolnego XD
-----
bo mam zwolnienie i przy zgięciu kolana jak probowalem to myslalem ze sie zesram z bolu ;-;
-----
jakby soreł narysował coś w 3D w moim nowym secie to by było zajebiście :3
Last edited by ichigio21; Jan 18, 2014 at 08:28 AM. Reason: <24 hour edit/bump
Originally Posted by Lehto View Post
Jak ustawić w tb, żeby mi się na liście graczy serwera przy nicku flaga pojawiala?

I żeby textury każdego widzieć, chociaż gram bez shaderów. No?

Textury w opcjach masz, a co do flag - było coś w stylu /opt flags 1

Originally Posted by ichigio21 View Post
[...] jakby soreł narysował coś w 3D w moim nowym secie to by było zajebiście :3

Stary, nie przeginaj... Poszukaj sobie w necie programu Bryce, albo 3ds Max, i sam coś spróbój zrobić ...
Zwykłe malowanie (textur etc), a robienie obiektów 3D to jak budowanie domów a odpierdalanie baletu - 2 zupełnie różne rzeczy
Last edited by Soreu; Jan 18, 2014 at 08:54 AM.
ale nie chce 3d w moim secie xd
-----
gra ktoś spara?
Last edited by ichigio21; Jan 18, 2014 at 12:03 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Fakt Norka, on ma w ustawieniach "Location: Poland" ale brak mu "Country Code: PL"
Problem polega jednak na tym, że to powinno się ustawić samo, bo jest ustalane na podstawie pochodzenia IP - a że nie można zmienić/wyłączyć flagi - jeśli jej nie ma, nie będzie jej miał (no, chyba że chce mu się pisać do hampy albo kogoś, i wierzyć że coś z tym zrobią)...
Last edited by Soreu; Jan 18, 2014 at 04:33 PM.
Robienie setów nabiera nowego znaczenia. Teksturowanie tego gówna zresztą też ;f
A mi wersje powyżej 4.3 nie działają więc sobie tego nie zobacze