Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Kurwa, ten klan miał akademię? sporo przegapiłem...

Dobra, nowy to ja nie jestem, ale wybitnie dużo to ja nie pamiętam, więc choć temat może średnio się do tego nadaje, to co byście powiedzieli na jakieś treningi czy coś, w ustalone dni? np. każdy weekend wieczorem, kilka walk na 2-3 modach... Wiem że kiedyś to nie wypaliło, teraz ma mniejsze szanse w sumie... no nic, jakby ktoś chciał mnie podszkolić może pisać PM, nie obrażę się...
Cholera, mój mózg nigdy dobrze nie znosił niewiedzy (przeklęte zagadki trewnka)... która odpowiedź jest dobra?
obstawiam "z"... bo do tego czasu zdążył zardzewieć...

[suchar_pełen_rzeczywistości]
wraca Soreu do klanu, a tu dom spokojnej starości...
[/suchar_pełen_rzeczywistości]


//właśnie, Trewnek, może byś znowu zaczął jakieś robić?
Last edited by Soreu; Jul 4, 2013 at 01:52 AM.
Nie no gratuluję tego betserva.
Po pierwsze, z tego co pamiętam - imprezy gm'ów są ogłaszane na forum (nie mam do końca pewności i nie chce mi się sprawdzać i szukać, itd.). Chyba w podforum Events.
Po drugie - to, że klan jest mało znany to nic - trzeba prowadzić dobrą politykę nudge'ów, zabaw (między innymi tzw. trivia) czy też highest bet fights, jak i ułożyć chwytliwy global.
Po trzecie - zgadać parę znajomych graczy, aby na servie pobyli troszkę dłużej i reklamowali bet room za pomocą większej ilości osób (bet serv posiadający mniej niż 6 - 7 osób jest często uważany za ghosted). A więc ważne jest w tym mieć parę znajomych, zaufanych buziek.
Soreu, chcesz podnieść klan ToP na nogi? Proszę bardzo. Jedyny powód tego tak zwanego "burdelu" to to, że większość osób z klanu zaczęło zajmować się życiem i dorośleć. Nikt starszy i poważny nie będzie poświęcał Toribash'owi wiele czasu, bo to po prostu gra
Jeżeli chcecie (ja w miarę swoich możliwości mogę pomagać, ponieważ jestem modem i co-ldr) przywrócić klan do dawnej świetności, to po prostu postarajcie się zebrać Polaków u nas, czy też nawet zrobić fuzję z nieoficjalnym klanem, który ma aktualnie wiele aktywnych obywateli Rzeczypospolitej... Bo aktywnych osób zbyt wiele nie ma. (


No i tyle. A tak na poważnie: ale się najebałem.
Last edited by Trewnek; Jul 4, 2013 at 02:09 AM.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Na wstępnie chciałbym zaznaczyć że poprzednich postów nie czytałem (z wyjątkiem rzecz jasna pierwszego...)

Zważywszy na stan owego klanu, mam nową propozycję dotyczącą rang...


Właściciel
1. MrNorbert
2. Pizdu

Zastępca
1. Trewnek
2. Kolega1010

Personel
1. Gaziu
2. Grocek

Senior
1. PioMen
2. enCorEpl
3. kmenek
4. Soreu
5. Kocimienta
6. marcin51
7. elfiok
8. Lehto

Przy recepcji (zamiast unranked)
1. ?
Unranked to ranga, kórą posiada się bez przypisania do żadnej innej rangi (np. dołączasz do klanu i jeszcze nikt nie przerzucił ciebie do innej).
Nie ma co mieszać z powrotem w rangach, ponieważ tak naprawdę to nic nie zmieni To tak jakby zmiana koloru podświetlenia przycisków zasilania w chujowo działającym komputerze.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Z jakiegoś powodu przez cały post szukałem ostatniej linijki xD
Cóż, fail i tyle. Co do fuzji - to już nie moja bajka, nie jestem tu nikim ważnym. Co zaś się tyczy serva... trzeba znaleźć kogoś, kto to poprowadzi, bo kolejnego faila lepiej nie odjebać... nie wiem czy imprezki są ogłaszane, ale ja co chwile widze jakiś global... nawet kilka minut temu poleciał "Do you like TC? join /GMBets for moutains" albo jakoś tak...
szczerze, wymyśliłem to tylko po to, żeby pojawiły się kolejne posty... co do unranked - "przy recepcji" idealnie pasuje na tygodniowy okres próbny ^^,