Toribash
Originally Posted by Miroke View Post
A moje serce cierpi gdy widzę twojego avatara i sie nie żalę

Właśnie to zrobiłeś : D
ToP Leader
Niedługo zmienię i po tygodniu będziesz mógł znowu się żalić!
Fajnie nie?
Bardzo ładnie Foxxey ^
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Jprd co to dziś się dzieje , każdy ma ochotę pisać , nie wyrabiam z czytaniem :O Serio , czasy in-epu się kłaniają. To wszystko przez foxxa pewnie że wrócił>.>
jezuu tak nawalacie w klawiatury, że nawet nie zauważyłem, kiedy przegapiłem jedną stronę...
to jakiś konkurs na ilość postów w 10s czy co?

@Edit: Ciekawostka: W czasie pisania tego postu powstały 2 inne...
Cholera jasna, tyle nas tu siedzi, że serwer jest przeciążony i sie stronka nie chce mi wczytać
-----
Originally Posted by Foxxey View Post
no jasne że naprawie może jeszcze coś dzisiaj Stworzę xD

A ten twój avatar ma coś wspólnego z minecraftem, czy tylko ja mam takie dzikie skojarzenia? Może jednak do nas wrócisz? Z tobą nawalamy 3 strony w 20 minut xD
Last edited by Miroke; Oct 17, 2011 at 07:51 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Kolega ponieważ "Kiedy foxik wraca a wy na pniach zajadacie grzybki i rozmawiacie o zwykłych sprawach i gdy go widzicie ... (nie widzicie) to od razu jak króliki spier**** alacie xD i przez Mikrofalówki se gadacie (uwaga dzieci nie wkładac głowy do mikrofalówki) czym był by świat bez Foxa a oto pytanie xD.
- Don't wake up the fallen. -
a wiedziałem, że ta nagła cisza ma jakąś przyczynę... a to wam się po prostu stronka wczytać nie chce... xD

//No ku... ciągle mi się ktoś nad post wpieprza xD