Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Tera mi się podoba, dlatego że gra nie jest kilkunasto godzinnym grindem, tylko postawione na questy, fabułę (trochę jak WoW, btw. macie ochotę zacząć grę na jakimś privie? ) Na TES już się dawno zapisałem. Czekam, czekam, czekam ]

Tera jak ją zobaczyłem, też miałem nikłe szansę że dłużej pogram. MMO było niewiele które miały sobie to "coś". Spróbój, opłaca się
play na karte
jołka ziomki xDD ciul na off by nikt nie odpisal xd znacie sie na telefonach? kupiłęm karte play za 5 . i chciałęm wsadzić do mojego htc one x i pisze że jakiś kod chce 8 cyfrowy dafuq? nie ma go nigdzie :P wsadziłem do 2 fona noki n97 i pisze niedostępna karta sim.. może ktoś pomóc? bo za ciul sie nie idzie wyznać
chyba jednak sim lock... przeczytałem że orange teraz jako jedyne zakłąda sim locka... a zdjęcie z niego 5 dych posrało ich xd
Wcale nie wykluczam. Jeżeli to nie puk (jak myślę) to pewnie jakiś simlock dziwny. sprawdź kartę w telefonie bez locka i jeśli dalej to będzie to musisz iść do salonu zapytać co jest grane.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Allods Online
Witam, czasami, sporadycznie lubię pograć sobie w jakiegoś rpg'a. Czy ktoś jest chętny do gry w Allods'a Online?
Texturki dla mnie :D
Witam!

Chciałbym zlecić zrobienie textury na głowę (kolor biały i radioactive[chodzi o taki kolor]) i na prawą dłoń i stopę. Jeżeli ktoś zrobi to coś się zapłaci