Toribash
Hej ludzie, wiem że by nabyć doświadczenie w balansowaniu naszym avatarem trzeba swoje zagrać, ale samą grą wszystkiego się nie nauczę. Słyszałem od jakiegoś ziomka (nie pamietam nicku), że ważne jest ruszanie głową brzuchem stopami i dłońmi (albo co on tam ma), tylko nie znam ich zastosowania. To, że głowa jest ciężka to ja wiem, ale jakieś sytuacje kiedy jest potrzeba jej urzycia? Wiem też kiedy (mniej-więcej) ruszać brzuchem, a stóp i dłoni to nawet na logikę nie biorę. Kocimienta to jest głównie zwrócone(tylko głównie) do ciebie, bo jak patrze na te twoje kocie ruchy, to widzę że co chwila głowa idzie w dół i górę, i wyglądasz na takiego co to ogarnia (jak ktoś czuje się oburzony to proszę o wybaczenie ;])
Cóż, tu faktycznie potrzebujesz pomocy Kociaka, bo jest w tym najlepszy ;D

*tak, to bezsensowny post, ale przynajmniej kolejny xD*


Edit: Jak ja kocham tą grę... Jakiś jebany brown-beltowy francuzik jebnął mi whispa że mam go dodać do klanu, a jak mu napisałem że nie jest Polakiem, i że nie napisał appki, której nie ma po co pisać zważywszy na punkt pierwszy, napisał "fuck your mother bitch"...
Przyjebańce są wszędzie jednak... Chociaż współczuję jego rodzicom posiadania takiego dekla
Last edited by Soreu; Jan 10, 2014 at 12:55 AM.
Wtedy miałby przejebane ;D Ale o dziwo jest chyba jakiś wysyp "błagaczy" o tc...
Albo ja coś ostatnio na takie delke trafiam po prostu...

Co tam?
Normalnie zrobiłbym wyjątek, ale znowu byś mnie na funowskich modach rozwalił 25-1 xD

//
Virus17C: Chodziło mu o to, że może pograć