Toribash
Originally Posted by MrNorbert View Post
Pytanie do gimnazjalistów: kto z was bierze udział w olimpiadzie matematycznej i ile zadań z części korespondencyjnej macie?

Na pierwsze pytanie: Ja biorę, z resztą we wszystkich olimpiadach mnie wytypowali Na drugie: Wut
----------------------------------
Chociaż po głębszym zastanowieniu poproszę cię o sprostowanie co za olimpiada, chodzi o konkurs kuratoryjny, ten, który zwalnia z egzaminu?
Originally Posted by Miroke View Post
Na pierwsze pytanie: Ja biorę, z resztą we wszystkich olimpiadach mnie wytypowali Na drugie: Wut

No to gówno co dali na chate żeby zrobić przez miesiąc czasu, 7 zadań było do zrobienia.

Soreu, bilard na kompie czy normalny? jak to 2 to zazdroszcze
ToP Leader
Originally Posted by MrNorbert View Post
No to gówno co dali na chate żeby zrobić przez miesiąc czasu, 7 zadań było do zrobienia.

Soreu, bilard na kompie czy normalny? jak to 2 to zazdroszcze

No to widać chodzi nam o inną olimpiadę
ten zwalniający

Miałem 11 punktów na teście, a z tych 7 mam 4 zrobione, znaczy się 2 na 100%, dwa niepewne i jeszcze jedno może ogarnę. Nie chciało mi sie tego robić to wczoraj pomyślałem, bo może jednak jakieś szanse mam.
ToP Leader
Jakaaa aktywność, aż czujęęęęęęę in-eeeeep \m/
YEA.
Mój ojciec kupuje niedługo stół bilardowy, zbierał trochę... I tak ja najwięcej będe napierdalał ^
Last edited by Trewnek; Oct 17, 2011 at 07:14 PM.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek