Toribash
Zaprosiliście mnie do klanu, ja przyjąłem zaproszenie i mam nadzieję, że będzie nam się świetnie razem w klanie pracowało, ze tak sobie pozwolę powiedzieć i dziękuje za zaproszenie oczywiście wszystkim, bo dzięki całej drużynie tak jest
Dzięki za zaufanie do mojej osoby !
Mam nadzieję, że Was nie zawiodę i nie będę przynosił klanowi niesławy heh ;p
A wiec Witam Was jako członek ToP'a !
Originally Posted by evildog View Post
Achivement get!
Wytworzenie literki!
Norbi, jakie wrazenie z SrO?

Spróbowałbym, ale na razie nie chce mi się pobierać. Prędzej będę w tego Wowa na privie grał bo paru kolegów gra i koledzy kolegi mają hi-levele[on sam zresztą też]. Wanna join?

Originally Posted by Maniek070 View Post
Zaprosiliście mnie do klanu, ja przyjąłem zaproszenie i mam nadzieję, że będzie nam się świetnie razem w klanie pracowało, ze tak sobie pozwolę powiedzieć i dziękuje za zaproszenie oczywiście wszystkim, bo dzięki całej drużynie tak jest
Dzięki za zaufanie do mojej osoby !
Mam nadzieję, że Was nie zawiodę i nie będę przynosił klanowi niesławy heh ;p
A wiec Witam Was jako członek ToP'a !

Czy ja wiem czy zaproszenie? Jakbyś nie napisał podania to w klanie byś nie był ; p
ToP Leader
MrNorbert no hmm.. niby tak, ale ja jestem wdzięczny, że się przekonaliście i zaraz po tym dostałem 'zaproszenie' ;p
Nos to mój nick w sampie.

Originally Posted by Maniek070 View Post
MrNorbert no hmm.. niby tak, ale ja jestem wdzięczny, że się przekonaliście i zaraz po tym dostałem 'zaproszenie' ;p


rozumiem
ToP Leader
Norbert, ty czytałeś mojego apka? Coś za szybko odpowiedziałeś ;p
A posty to trochę tu, trochę tam... Ale i tak tylko po 10 postów dziennie. Nic wielkiego.
Originally Posted by MrNorbert View Post
Spróbowałbym, ale na razie nie chce mi się pobierać. Prędzej będę w tego Wowa na privie grał bo paru kolegów gra i koledzy kolegi mają hi-levele[on sam zresztą też]. Wanna join?

Ile to zajmuje? Już 10gb zawaliłem w ostatnim tygodniu -_-
best vlad in plat V Kappa
kat <3
Originally Posted by evildog View Post
Ile to zajmuje? Już 10gb zawaliłem w ostatnim tygodniu -_-

16,6gb http://www.itrwow.com/download.html

Marcin, odswiezalem forum i przeczytalem odrazu jak sie pojawilo ;p
ToP Leader
Hmm ja tego jeszcze nie przeczytałem...

//Btw. kurwa, tak napierdalacie te posty, że nawet na luzie w billarda pograć nie mogę!