Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Originally Posted by Szamboo View Post
Skocik, gdyby było tak jak piszesz i byś mi podpadł, to byś chyba w śpiączkę zapadł.
Miroke, powiedz mi w którym miejscu na całym tym forum wypowiedziałem się na twój temat negatywnie? Możesz być i ty. A ja i tak będę krytykował, co uznam za słuszne.
Foxxey, ruchome zostaw na oficjala. Jak chcesz to lepiej na pm link wyślij wszystkim jak to zrobisz.
Ja postaram się przerobić te pierwsze bannery evildoga albo florcia, są lepsze.

Sorki, że tak na ciebie troche naskakuje, ale cytaty mam

Originally Posted by Szamboo View Post
Adam mi jest obojętny, Miroke mógłby tu coś pisać a nie ograniczać się do niezbędnego minimum. A dlaczego kolega powinien zostać? Przecież pisze tyle samo co Adam, czyli nic.
Jeśli wszystko dalej się tak potoczy, to rozejdziemy się po innych klanach. Nawet nie ma sensu ich opieprzać, bo i tak nie przeczytają. Standardowo, decyzja należy do ciebie, ale nie ma co czekać na ich nawrócenie.
-----
0, druga w nocy, a jak widzę, frekwencja dopisuje.

Originally Posted by Szamboo View Post
Kolega i Adamek niedługo powinni wylecieć za absencję. Florcio chyba też został pochwalony na wyrost. Miroke nie rozumie do końca co znaczy być w społeczności klanowej. Nie chodzi o to, by być na tyle aktywnym, aby nie wylecieć, ale żeby się angażować w życie klanu. Jeśli będzie tak dalej, nie będzie dla nich miejsca w oficjalu. Nie potrzebni nam figuranci na liście.
Chokaro, cieszy mnie, że zrozumiałeś mój przekaz.
Chciałbym, żeby wszyscy byli tak aktywni jak nasi rodacy z Redemption, evildog albo dge, którzy udzielają się, pomimo, że do tego klanu nie należą, a go wspierają.

Powiedz mi, w którym miejscu na mnie naskoczyłeś?
Rzuciłeś tylko garść cytatów wyrwanych z ich pierwotnych kontekstów. I mała rada: nie rozgrzebuj tego co było, bo to duży krok w przód na drodze do nikąd.
co racja to racja niepotrzebne sprawy najlepiej wyrzucic do kosza ale te ważniejsze muszą isc długą droga rozwiązań i ważnych decyzji
Last edited by Foxxey; Apr 27, 2011 at 03:31 PM.
- Don't wake up the fallen. -
miroke nie bulwersuj sie tak nic sie nie stalo zapomnij o tym pizdek nic nie zrobil juz cisza ok?
Last edited by Skocik; Apr 27, 2011 at 06:23 PM.
Originally Posted by Szamboo View Post
Kamil, chcesz texturę, czy item? Jeśli interesują cię gówniane heady, to ja mam kilka na sprzedaż.

o item mi chodzi.....
-----
ok juz mam to co chcialem jednak szambo myliles sie foxxey mial to co chcialem.....
Last edited by kamil303; Apr 27, 2011 at 04:51 PM. Reason: <24 hour edit/bump
lol szkot, a jesli masz co do miroka to masz do mnie lol
blagam dzieci, wiem ze skot odkryl swoje artystyczne katharsis dzieki pracom szamba, ale nie podniecaj sie tym...
best vlad in plat V Kappa
kat <3