Toribash
Może przy okazji jakieś opinie na
mój temat Bo takie trochę lakoniczne to jest.
I NIE przyjmujemy, tylko 'pozwalamy mu aplikować (pomimo ewidentnego nie spełniania wymagań rekrutacji, jakim jest black belt xd)'.
dobrze myślisz :] .. ja se tak teraz mysle o takiej kanapce z zająca polnego xDD

Trewnek twoj Avek mnie dobija za zarazem dziwi czyli avek na 10/10 xD
- Don't wake up the fallen. -
Psychodeliczny żółw z opaską... Dobija, i dziwi... najbardziej to chyba dobił wyraz psychodeliczny, na który nie wpadł nikt, racja?(post kierowany do osób usiłujących zgadnąć co na nim[avku] było)
Sprostowanie: Psychodeliczna żółwica z opaską, jakbyśmy mieli możliwość sprawdzenia płci tego czegoś...
Byłem pijany i niechcący napisałem "y" zamiast "a", ale jednak z płcią nie mieliście problemu..
Jak wiele ludzi mieliście problem ze starą dobrą psychodelą ^

Foxxey: czemu dobija? czemu dziwi? xD
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Ku mojemu zdziwieniu wyszły mi oczy na wierzch i z tej okazji zrobiłem remont moich texturek kto chentny looknąc mego nowego heada, i grounda to /dl me and /lp me ;P

Head:wzorowany sie na avku nie był zbyt męczący ale gdy probowałem dodac mu efekty to praca na 3/10 ;P oceny mi tu pisac niah Niah ii . [Kropka] ^.-


Gaziu te metalowe Cośię mi nie chcą wyjśc xD może tak by wymyślec coś innego? bo zatrzymało mnie na tym ;/ i nie udaje mi się nie pasuje do loga
Last edited by Foxxey; Oct 17, 2011 at 04:49 PM.
- Don't wake up the fallen. -
^.- wiesz jak tak patrze na tego heada to widzę ciebie w realu..

takie 3 pytanka do ciebie xD
1:czy ty na pewno jesteś człowiekiem?
2:czy ty jesteś psycholem?
3:coś z tobą nie tak? xD
ale tak szczerze brak słów.
- Don't wake up the fallen. -