Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Originally Posted by Szamboo View Post
2 banner najlepszy.
Fox, jak nikt nie zabiduje wyżej, to zostawiam ten set dla siebie, bo chcę wykręcić sobie jakiś profit. Dlatego staram się sprzedać, a poniżej 20k nie mam zamiaru oddać, bo będę stratny.
Kamil, w takim wypadku liderzy zostaną figurantami. Wrzuć do council 1 osobę, która będzie przesądzała sytuację, gdy głosy liderów będą 2na2. Po mojemu Fox, bo potrafi twardo wypowiedzieć swoje zdanie. A jeśli nie on, to florcio, albo skocik (w takiej kolejności).

Czy ja ci człowieku w poprzednim wcieleniu matke zabiłem, że jak o mnie chodzi to zawsze jesteś na nie?
ja tam nie zauwarzylem czy ze on cos na ciebie napisal

ale epik mi wyszedl ^^
Last edited by Skocik; Apr 26, 2011 at 07:01 PM.
każdy z was powinien miec prawo do własnego słowa
a tak w ogóle mam dla was niespodziankę którą mam nadzieje że zrobię dobrze nie ma takiej zasady by nie można miec ruchomego loga a więc jak dla mnie to bardzo świetny pomysł i właśnie nad tym pracuje mam tylko nadzieje że wam się ono spodoba to powinno byc pierwsze ruchome logo w dziejach toribasha .
Last edited by Foxxey; Apr 26, 2011 at 07:05 PM.
- Don't wake up the fallen. -
Właśnie w tym sęk, że nie napisał pomimo tego, że jako pierwszy wysunąłem kandydature, a on i tak daje nicki niezainteresowanych
wydaje ci sie nestes przewrazliwiony na punkcie pizda wyspij sie i bendzie dobrze mowie ci na mnie to dziala a tak to tego czegos na c to mi to wisi czy bedze czy nie ale jak bende to bedzie subarancko
-----
rezerwuje 900 post xd
Last edited by Skocik; Apr 26, 2011 at 07:55 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Wook, konto na którym gram od 2008 roku zostało... Może inaczej, zmienia jutro właściciela . Swoją pozycję w klanie i wszystkie itemy przekazuję na konto TheWook. Jak zobaczycie Wooka na jakimś serwie, to wiedzcie, że to nie ja!
WHOOOOOOOOOOOOOOOO
Od teraz ja to TheWook, a nie Wook. Proszę mnie nie pomylić! Kumpel je "dostał" bo jest łasy na dużą ilość QI, a mi belt tak na prawdę wisi. Na tym co prawda jest dopiero yellow belt, ale do końca tygodnia browna spróbuję dobić.

I na koniec jak to ładnie ktoś napisał, nie liczy się belt a umiejetności.
Originally Posted by Skocik View Post
ja tam nie zauwarzylem czy ze on cos na ciebie napisal

ale epik mi wyszedl ^^

nie wiem co powiedzieć poprostu EPIC!!!!

Originally Posted by Foxxey View Post
każdy z was powinien miec prawo do własnego słowa
a tak w ogóle mam dla was niespodziankę którą mam nadzieje że zrobię dobrze nie ma takiej zasady by nie można miec ruchomego loga a więc jak dla mnie to bardzo świetny pomysł i właśnie nad tym pracuje mam tylko nadzieje że wam się ono spodoba to powinno byc pierwsze ruchome logo w dziejach toribasha .

o ty !! nie mogę się tego doczekać......
foxxey, nie chce psuc marzen ale ruchome logo juz było :<
miał je klan jedi (bardzo stary już nie istnieje) zrobione w pivocie