Toribash
To nadal oznacza że przegapiliśmy moment kiedy staniała ;p
Cóż, ja szczerze się ciesze że nie zmienili cen wszystkich x128... (I mam nadzieję że nigdy nie zmienią. . . [Chyba że jak będę robił za 2 lata jakiegoś alta którego bd chciał ubrać xD])

Swoją drogąVirus - jest 2 w nocy - czemu nie śpisz? xD
apropo texturek, nie mam pojęcia w co ubrać mojego tori (czy jak mu tam), ma ktoś jakiś pomysł? mam noxious force i marine relax.proszę was o trzeci kolor, na przykład czarny, albo szary. i można p0dać texturki innych, żebym sobie podpatrzył i wybrał co mi pasuje najbardziej. nic nie chce kupować (żadnyych setów), tylko narysować samemu, ale nie wiem jeszcze co xD
Po pierwsze primo: ja zmieniłbym kolory. Lepiej mieć dobry force, lax i head, niż full set, który będzie gówniany. Chyba, że kolorki Ci pasują i nie zmienisz ich nawet, jak będzie Cię stać. Wtedy to dobry pomysł. Ja pomyślałbym nad czerwonym, bo będzie dobrze się komponował.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Wiem że jestem dziwny, ale ja tam set robiłem pod laxy/force - Tak samo ichi xD

Ale pomijając nas, masz rację :P
Jak nie ma ładnego seta pod kolorki, to zawsze można requesta puścić na zrobienie takowego... ;p

Ja wolałbym latać (co w sumie widać chyba wszędzie) w Aqua, niż w np. Vampire - i miałbym kupować set pod Vampa tylko dlatego że jest zajebisty?