Toribash
Originally Posted by MrNorbert View Post
Tiger ze wsparciem z zewnątrz będzie usiłował uratować wszystkich.

Mam nadzięję że mu się nie uda. Nie lubie gdy wszyscy przeżywają i jest happy end ;p
Niech wreszcie zło zwycięży
To się zawiedziesz ;) [ale spoiler łohohohoh]
Za to będzie trzecia część na pewno, gdzie Dr Dalton stanie się cyborgiem i będzie zabijał ludzi w prawdziwym świecie. Co prawda Tiger musi wygrać, jednak po drodze zginie większość jego ludzi. No i będzie na pewno wszystko bardziej skupione na militariach, infiltracji [poniekąd powrót do genezy, Tiger to moja wizja Solid Snake'a - nieudacznika]
Hmm, reżyser, scenarzysta, montażysta, kamerzysta. wezme sobie pewnie jakieś proste role typu sędzia, komentator sportowy ;)
Nic nie jest przesądzone xD Mamy jeszcze 1.5h na dobranie ról wszystkich itd. Może zrobię jakieś nawiązanie do klanu naszego nawet, bo czemu nie

Np. w trailerze bohaterowie mogliby stać w pozycji jak na naszym logo
Norbert, zaintrygowałeś mnie. Co do walki, ciężko będzie mi cokolwiek wykombinować. Bo do tego jest potrzebny dobry ogar z solówkami, bo to jest mocna rzecz. Na intro zamiast czegoś a'la power rangers bardziej pasowałoby coś epickiego, możliwe, że wolniejszego. Ewentualnie jakieś potężne riffy mogę skombinować.

A co do samego nagrania, to nie mam sprzętu do nagrania tego w takiej jakości, żeby nadawało się do serialu. Jest kilka wyjść:
-nagrywam na czystym kanale partię niemalże akustyczną, a ty to odszumiasz, i dorzucasz do tego przester (jak dam Ci mniej więcej próbkę), albo robię to sam, jak już odszumisz i będzie się do czegoś nadawało;
-wariant drugi to nagranie partii przesterowanej, ale będzie więcej pierdzielenia się z wyczyszczeniem tego (choć końcowy efekt może być dużo lepszy);
Z intrem sobie poradzę. Będzie na minimalnym gainie. Podrzuć mi tylko jakąś próbkę audio, żebym wiedział w jaki klimat mam celować.

Spojlerek :)



W sumie co do partii gitarowych, mogę zawsze przelecieć to samo kilka razy i nałożyć na siebie.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!