Toribash
Shit happens.
Zamierzać zrobić listę polaków wartych zapamiętania, takie oldfagowe hall of fame, póki co w pierwszym poście, a w osobnym temacie jeżeli dostaniemy offa.
Sugestie graczy po tym jak dodam pierwsza wersję listy mile widziane.
retired
Zamiast na woodstock wybierem sie nad morze z paczka znajomych, 4 lub 5 dni w namiocie, jakby ktos w okolicach polowy sierpnia byl w poblizu morza to dac znac.
Originally Posted by Powas View Post
Shit happens.
Zamierzać zrobić listę polaków wartych zapamiętania, takie oldfagowe hall of fame, póki co w pierwszym poście, a w osobnym temacie jeżeli dostaniemy offa.
Sugestie graczy po tym jak dodam pierwsza wersję listy mile widziane.

Jego laska jest nie zmierzona. Dobroć, szlachetnosc, nieomylnosc, troska sa tym czym cechuje sie nasz wybawca. Wiec sugeruje aby to wlasnie powas znalazl sie w hall of shame.
Selling tc via paypal , pm me
Originally Posted by Saint View Post
Zamiast na woodstock wybierem sie nad morze z paczka znajomych, 4 lub 5 dni w namiocie, jakby ktos w okolicach polowy sierpnia byl w poblizu morza to dac znac.

Pfff.
Ssij więc <3

Owca: Plik robiłem w robocie, jutro wrzucę, trzeba pozory aktywności podtrzymywać.
A moja laska leczy wszystkie choroby świata.
retired
Originally Posted by Powas View Post
Pfff.
Ssij więc <3

Owca: Plik robiłem w robocie, jutro wrzucę, trzeba pozory aktywności podtrzymywać.
A moja laska leczy wszystkie choroby świata.

sam sobie ssij. za rok bede. teraz ty opowiesz jak bylo.
Originally Posted by Powas View Post
Shit happens.
Zamierzać zrobić listę polaków wartych zapamiętania, takie oldfagowe hall of fame, póki co w pierwszym poście, a w osobnym temacie jeżeli dostaniemy offa.
Sugestie graczy po tym jak dodam pierwsza wersję listy mile widziane.

Yampa
eot
derp