Toribash
On to fiskusem jest, wżera wafli ile chce i napierdala w lola.

Nikogo nie udało ci sie okłamać, muhahah.
best vlad in plat V Kappa
kat <3
Pracuje na stanowisku biurowym także dostęp do neta mam cały czas, poza tym, godziny pracy 8-16.
retired
Ja tego seta mam od wczoraj. Robił go Jomoko ;P Jeżeli jest podobny do innego to proszę mnie o tym powiadomić :O Nie chce żadnych nieprzyjemności ;< Dopiero od dziś mam Sony Vegasa, muszę się w tym pobawić.

@edit: Powas, znasz sie lepiej na vegasie raczej, więc mam pytanie - Dlaczego jak robie filmu wychodzi taki przyciemniony, a nie normalny? :O Na starym kompie też tak miałem, ale z Unlead Video Studio i na tym też tak mam :<
Last edited by Drashi; Aug 18, 2011 at 09:01 PM.
Zależy jak nagrywasz i jak renderujesz. Spróbuj w HD wmv zrenderować, jak dalej do dupy to może konfiguracja PC za słaba, ew. zdążyłeś już coś najebać w opcjach.
retired
Nie najebałem nic w opcjach, nie zdązyłem. Komp nowy jest w miare dobty - lapek. 3GB ram, 512BG ATI Radeon Mobility HD karta grafiki, procek Intel Core 2 Duo 2.0GHz, więc raczej nie za słaba. Tamten komp był w chuj słabszy i było to samo. Może właśnie przez render. Zobacze co wyjdzie.

@edit: Wyrenderowałem w HD i jednak jest dobrze. Nie ma przyciemnienia tylko moje oczy są chujowe >.< Tzw. na początku jest dobrze, ale reszta jakby taka przyciemniona, ale nie wiem czemu ;O
Last edited by Drashi; Aug 18, 2011 at 10:32 PM.