Toribash
Originally Posted by MrNorbert View Post
Ktoś komponuje tutaj własną muzykę i chciałby uczestniczyć w tworzeniu serialu
?

Jeśli chcesz proste gitarowe riffy, to ja się piszę .
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Pizdu, jakbyś chciał nagrać coś pasującego do walki to gorąco przyjmę twoją twórczość ;) I jak naprawdę w siebie wierzysz to jeszcze muzyka do intro. Co tu dużo gadać, czekam
Hm ciężko mi stwierdzić :o Do walki agresywny, a do intro może być coś jak power rangers http://www.youtube.com/watch?v=4CMOgCvhZ5U od 0 : 38 jednak czegokolwiek bys nie nagral chetnie wykorzystam i docenię, jak nie na początku to gdzies w tle. Ciezko o dobrą muzę creative commons
Last edited by MrNorbert; Dec 20, 2013 at 05:48 PM.
Agent specjalny Tiger musi uratować swoich kompanów, których świadomości podczas wirtualnego treningu zostały wykradzione przez złego dr Daltona [w sensie są jakby zamknieci w matrixie]. Bohater otrzymuje zadanie unicestwić system od środka i wygrać turniej sztuk walk zorganizowany przez swego wroga. Akcja będzie się toczyć w środowiskach gier komputerowych tj. skyrim, gta sa, minecraft itd. Większość scen zostanie nagrana na greenscreenie. Jest to poniekąd kontynuacja mojego filmu z końca gimnazjum, który pozwolę sobie tutaj umieścić po kilku poprawkach [postanowiłem skrócić film, miał on dużo nudnych dialogów, które są zbędne (mój pierwszy film, nauczyłem się na błędach heh)]. Planowane wstawienie efektów w programie After Effects, sparodiowanie popularnych anime,filmów,gier, a nawet teleturniejów. Będziemy kręcić w ferie w lutym, a później bede montował pare miesięcy starając się wypuszczać odcinek co tydzień / dwa. Scenariusz jest prawie gotowy, "aktorzy" są, sprzęt jest i muzyka jest [ale przyda się więcej, akurat nie mam żadnego utworu z gitarą elektryczną, a szkoda!]. I nie, nie przerastają mnie ambicje

ToP - 21652 postów
Piratez - 62661 postów

Pany do roboty!
Last edited by MrNorbert; Dec 20, 2013 at 08:50 PM.
Tak, będzie hollow, będzie tiger mode [kyuubi mode], pojawi się super sajanin i koleś używający getsugi tensho [oczywiście z inną nazwą]. Turniej jak się okaże nie będzie typowym turniejem, uczestnicy zostaną wpuszczeni do świata MMO i ci, którzy wbiją maksymalny level po drodze zbierając różne umiejętności i przedmioty, będą ze sobą walczyć, aby wyłonić najsilniejszego. Ten z kolei będzie walczył z samym doktorem Daltonem o swoje życie [reszta zginie]. Tiger ze wsparciem z zewnątrz będzie usiłował uratować wszystkich. Mogę zdradzić, że planowana jest walka na odrzutowcu hydra, udział w 1 z 5, miniturniej na wzór tenkaichi budokai. Całokształt jest poniekąd parodią Matrixa i Sword Art Online ;) Czegoś takiego nie widziałem na youtube, co najwyżej efektowe walki z after effects bez żadnej fabuły. Jak tego nie spalę to możliwe, że ludziom się to spodoba Głownie jednak jest to moja nowa pasja, coś żeby odciąć się od grania i zająć czymś bardziej pożytecznym.