Toribash
Szukam bardziej strzelanek, w NFSa się nagrałem juž i przestałem po przejściu undercovera, gra się skończyła po starym Most Wanted ;) myślałem trochę o czymś zupełnie innym jak np tom clancy's ale nie znam nikogo kto by w to grał ;) jak niczego nie znajdę kupie sobie pewnie skinyy w LoLu i tak to sie skonczy. _.
Most Wanted był początkiem końca. Koniec nastąpił na Carbonie, na którym zakończyłem przygodę z NFS.
Originally Posted by Shar View Post
Szukam bardziej strzelanek, w NFSa się nagrałem juž i przestałem po przejściu undercovera, gra się skończyła po starym Most Wanted ;) myślałem trochę o czymś zupełnie innym jak np tom clancy's ale nie znam nikogo kto by w to grał ;) jak niczego nie znajdę kupie sobie pewnie skinyy w LoLu i tak to sie skonczy. _.

tom clancy's splinter cell jest bardzo dobry(grałem tylko w jedynke i polecam). To bardziej skradanka niż strzelanka i ciekawiej się gra omijając każdego i działać po cichu niż zabijać ale jak cię to nie interesuje to i tak sporo sobie postrzelasz ;p
rok wydania 2002 :P Nie ma szans żeby poszło na mojej maszynie. Nie wiem za bardzo jak to się dzieje ale starsze gry typu Sacrifice, Prince of Persia nie działają albo cholernie się zacinają ;) Zupełnie jakby komp miał na nie za małe wymagania . Ale zajrzałem sobie na najnowszą odsłonę - Blacklist i bardzo podoba mi się ten pomysł. Patrząc na gameplaya to pierwsze skojarzenie z Prince of Persia właśnie, nie jest to typowa strzelanka ale może być ciekawe, opinie nie straszą, gorzej z wymaganiami, mój komp ma jedynie 4 gb ramu i jest zawalony wszelkim możliwym gównem z internetu ;d Ale powinno pójść dosyć zgrabnie no i chętnie w sumei zagrałbym w jakiś nowy tytuł ;)