Toribash
Originally Posted by Soreu View Post
Najnowsze ... dzieło ...

Set dla Ichigio21


chętnie się wypowiem na temat tego setu Zrobiony czysto i estetycznie proste wzory nie znacza ze set musi byc brzydki, tylko na te słuchawki to patrzeć nie mogę :P bardzo ładne zdjęcia na aukcje :P co prawda nie jest to set na 200k ale o 30-50 może powalczyć :P i co do stop, to mimo łatwego wzoru i tak trzeba bylo pokombinowac troszke
-----
Na przykładzie dam moje stara głowy, jak mozna latwo zastapic sluchawki uszy i kilka slaczkow to nic trudnego :P Głowa z niebieskimi włosami to jedna z moich pierwszych jakie zrobilem w torim

co można dać zamiast sluchawek :P

Last edited by Alladyn; Sep 23, 2013 at 03:36 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Dzięki za opinię ;) Wiem że słuchawki Cię drażnią, ale cóż - chciał, to dostał ;P
Co do headów - akurat na głowie tej "bloody sheep" się wzoruję robiąc kolejny "projekt" ;D

A co do zdjęć na aukcję - zrobiłem do tego to:

Ichigio21 set

Last edited by Soreu; Sep 23, 2013 at 04:12 PM.
robilem identyczne zdjecia aukcji ramka w photoshopie i kilka napisow czcionką toribasha :P

ale proponuje robic zdjecia w full detalach :P zakrywa niedoskonalosci setu i wszystko wyglada ladniej
Tu jest problem - było włączone wszystko pomijając efekt szklanych postaci xD (jedynie tło wybieliłem)
Z PS'em dopiero zaczynam się przyjaźnić, więc ten obrazek akurat w nim zrobiony nie był ;p
gdy robilem slaby set :P to przynajmniej na aukcji sie zawsze bardziej staralem, by wyciagnac jak najwięcej :P

Przyklad :P

Last edited by Alladyn; Sep 23, 2013 at 04:25 PM.
moje najnowsze dzieło, m16 zrobiona w blenderze (wygląda trochę słabo bo jeszcze nie jest skończona)

m16