Toribash
Haha Sorek ja to odkąd rysowałem to dla własnej przyjemności, a nie po to, żeby z kimś rywalizować. ^^

Rysunek dobry, jednego grefla używałeś Demonzo?
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Originally Posted by Soreu View Post
Pierdole, od dzisiaj już nie rysuję ._.
Nie mam nawet co rywalizować, rozpierdalasz mnie na starcie ._.

Powinno to działać odwrotnie. Skoro lubisz rywalizację to powinno cię to zmotywować jeszcze bardziej...
Bueheheh. weekend wolny, to ja pierdolne cos i tu wstawie.
ogolnie to od dziecka rysuje samochody w 2d i 3d
spodziewajcie sie jutro lub w niedziele jakiegos cudenka.
jednak z racji braku skanera wrzuce zdjecie obrazka narysowanego na papierze, no.
ale Demonzo kozak, ladnie.
Undetto
Originally Posted by Kocimienta View Post
Powinno to działać odwrotnie. Skoro lubisz rywalizację to powinno cię to zmotywować jeszcze bardziej...

Mh, to tak jakbym miał wyjebać textury warte 500k - nie mam co zaczynać...
Rywalizować można, ale z kimś, z kim ma się choćby najmniejsze szanse wygrać... A nawet jeśli, to jeszcze zależy od typu rywalizacji - tu nie mam szans i tyle.
Szkoda, że nie chce mi się drugiego kompa odpalać (tzn. swojego, bo siedzę na lapku znajomego, któremu go naprawiałem, ale mu się nie śpieszy, żeby go odebrać), bo moglibyśmy potrenować. Ja pewnie od 11-12 będę dopiero grał.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Dzięki za complements do rysunku DD
~ Trew. Nie. Używałem HB do szkicu, 2B do wstępnych zarysów potem 3B to ostatecznej wersji bez cieniowania. Na koniec 5B, 6B, i 8B (7B chwilowo nie posiadam) Do ostatniego cieniowania.
-----
aaa w ogóle to dzisiaj każdy ma ruszyć dupe, bo po 20:00 gramy !
Last edited by Demonzo; Sep 14, 2013 at 11:07 AM. Reason: <24 hour edit/bump