Toribash
Kurczę, ludzie, a Wy od razu z takimi cenami.
W moim domu pieniędzmi nie podcierano się nigdy, na nadmiar ich nie cierpiałem, tak więc nauczyłem się, że tylko na cholernie ważne rzeczy nie należy żałować gotówki. A ubrania, buty? Mają nieźle wyglądać i być wygodne. Co do cen mam swoje limity - za koszulkę nie dam więcej niż 40zł, za bluzę max 90-100zł, za buty maksymalnie 250zł, chociaż zwykle nie więcej niż 200złł - tyle zwykle wystarcza na to, żeby kupić coś dobrego, w czym pochodzę dłuższy okres czasu.
Za cenę takich butów miałbym ze dwie pary koszulek, bluzę, jeansy, buty i jeszcze na jakąś kurtkę bym wyskrobał. No ale cóż, jak kogoś stać to nikt mu nie zabroni.
Undetto
a ja za wódke nie dam wiecej jak 25 zł :P
Nie rozumiem ludzi którzy jarają się Finlandią za 50zł a to dużo gorsze od polskiej żubrówki
-----
Originally Posted by kmenek View Post
http://hype5.pl/viewtopic.php?f=27&t=4964

co sądzicie o tych butach?XD

avatar jest wiecej wart niz buty
Last edited by Gaziu; Sep 22, 2013 at 12:27 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
haha ej przecież nie mówie że kupuje tylko sie pytałem czy wam sie podobają nie? też bym nie dał 7 stów za buty ^^ wolałbym wydać 2 na gazia xD
Wypowiedzieć się możesz. Ale odkop temat RC comments. A co do głosowania, to głównie liderzy się liczą.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Polecić kogoś możesz zawsze i wszędzie, nie ma problemu. Jeśli tego kogoś przyjmiemy i nabroi to co najwyżej lekką zjebkę dostaniesz.
Undetto
Polecaj, Piotr Fronczewski polecał kolekcję klasyki cenegi to czemu Ty nie możesz polecać ludzi do przyjęcia? ;P
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Originally Posted by kmenek View Post
haha ej przecież nie mówie że kupuje tylko sie pytałem czy wam sie podobają nie? też bym nie dał 7 stów za buty ^^ wolałbym wydać 2 na gazia xD

Na mnie 2 stówki? haha smieszny jesteś :P
dla cb jestem za darmo xD
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010