Toribash
Ja wracam, ale nie do marketu. po tak długiej przerwie nie chce mi się znów patrzeć na ceny bla bla bla targować sie itp. Za to panowie wracam do Gimpa !!
Originally Posted by pizdu View Post
Umiem być chujem, nie zaprzeczę. Ale tylko jeśli ktoś umie być jeszcze większym wobec mnie (ew. stanie mi na odcisk).

Om nom nom.
Ja podobnie, ogólnie kawał ze mnie chujaka ostatnio, przez co się bez przerwy z ludźmi ciągam. Jednak nie jestem taki zły, po prostu trzeba się do mnie przekonać i przetrzymać pierwszą falę głupawki z mojej strony.
A najlepsze kłótnie w tym klanie są z Tobą pizdu i z Trewciem, zwłaszcza z Trewciem.

btw. wie ktoś gdzie Kumploscyferki?
Undetto
Kot go zeżarł.
Ze mną nie ma kłótni. Ja tylko używam siły argumentu. Chyba, że ktoś jest debilem.
Ale dla mnie to też argument.
Eater, ja się nie targowałem. Brałem tylko z marketu itemy z przebiciem.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
I kolejny problem z tb, timer i licznik punktów przekłamują rzeczywiste liczby. Timer pokazuje ciągle np. 444, 333, 222, 111. Licznik punktów 11111. Nie wiem, kurna, co z tym zrobić.
Undetto
Ściągnij wersję 4,5 xd.
Ja właśnie to robię.
Ale waży aż 60MB!
-----
I wymaga przynajmniej 185MB do poprawnego roypakowania.
Ale: MA POGODĘ!
-----
To jednak nie pogoda, ale scenerie. Np. walka w śnieżnej zamieci (i śnieg faktycznie napierdala).
Last edited by pizdu; Sep 14, 2013 at 12:20 PM. Reason: <24 hour edit/bump
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Chętnie, ale wizja przegrzanego procesora i ciągle wyłączającego się komputera mnie skutecznie odciąga od tego pomysłu. Gdybym był pewny, że to "pójdzie" jak trzeba bym się nawet nie zastanawiał. D:
Undetto
Siedzę na 4.41 bo 4.5 ma rozkurwiony chat... jak zmienię aktywne okno z TB na cokolwiek innego, to mi go wcina...

//Co do procka - z jakiegoś chujowego nieznanego powodu mój od tygodnia non-stop na 100% użycia ._.