Toribash
właśnie o to to chodzi.
Hiszpanie mi się znudzili, grają bez nominalnego napastnika i tworzą po prostu nudny futbol.
lubie hiszpanów, nie lubie włochów ale i tak będe kubicował temu pajacowi Balotelliemu.

BTW widzieliście meet the pyro? :> sztos dla mnie. Najlepsza "część" imo
gfdgdghfg
Ta, Meet the pyro stronk.
Burn bitch, burn.
Dzisiaj ta śmieszna walka Jakiś Random (bo Kosteckiego zamkneli) vs J Jr.
Trzeba będzie jakiegoś streama ogarnąć.
retired
Woodstock nie był jeszcze poruszany, czy jak zwykle wszystko mnie ominęło?
-----
wogóle dafuq Powas gm?
@saint: ta, unlimited powerrrrr n stuff.
Co do Woodstocku to jedziemy ze Scorpem.
Przyjeżdża do mnie gdzieś pierwszego i wyruszamy pierwszego w nocy albo drugiego rano, a wróci się w niedziele :> Shin coś tam sapał że też może się na Woodstock wybierze ale to nic nie wiadomo.
retired
Originally Posted by Powas View Post
@saint: ta, unlimited powerrrrr n stuff.
Co do Woodstocku to jedziemy ze Scorpem.
Przyjeżdża do mnie gdzieś pierwszego i wyruszamy pierwszego w nocy albo drugiego rano, a wróci się w niedziele :> Shin coś tam sapał że też może się na Woodstock wybierze ale to nic nie wiadomo.

no ja nie wiem w sumie może 31 już wyjadę żeby nie było że miejsca nie będzie albo tłok. Elektryczne, Sabaton i My Riot mnie ciekawi. ze znajomymi pojadę prawdopodobnie, bo samej to tak trochę się w sumie boję.
W sumie fakt, w kupie siła.
Przed samym wyjazdem będziemy się kontaktować o jakiś kom. czy inne badziewie żeby się później znaleźć.
Jakbym dostał urlop szybciej to bym szybciej pojechał, jeszcze może coś wywalczę.
EDIT: I i tak wgl - Go Go Spain! : d
retired
co do woodstocku to sam nie wiem czy sie ogarne ale jesli juz to wolalbym wpasc popoludniu 31, mam do ciebie ok. 3 h rozloze sobie jakis namiot u ciebie w ogrodku xd