Toribash
Originally Posted by Soreu View Post
Jest jeszcze jeden sposób na zgarnianie TC - 30 dziennie jeśli ktoś wejdzie na link
- ale niestety nie pamiętam jak się owy robiło...

//http://forum.toribash.com/showthread.php?t=95472

wiem o tym, ale nie da się tam już robić nowych linków, nie wiem czemu
nie moge znalezc tematu na forum z patchem do starych wersji, poki co nie uruchomie trybu multi.
Undetto
Wiem, ale jest patch. Pobralem stara wesje, spatchowalem i mam liste serwerow. Problem polega na tym, ze albo nie laczy z wybranym serwerem albo wywala mnie po chwili. Lacze mam calkiem szybkie, wiec wina pewnie lezy po stronie gry.
Undetto
Ja mogę być, ale mam napięty harmonogram i rzadko mi pasuje.
Lehto, tak, o to mi chodziło.
WorldEater, faktycznie, narobiłeś się. Ale nowi polacy nie zaglądają tutaj (no może 1 na 20), a stare wygi jak my o wszystko dobrze wiedzą. W dodatku nie uniknąłeś kilku drobnych błędów (w mechanizmach rozgrywki). I przydałoby się trochę terminów dodać do słowniczka. Generalnie kawał roboty, co zasługuje na uwagę, ale brakuje szlifu.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Originally Posted by pizdu View Post
WorldEater, faktycznie, narobiłeś się. Ale nowi polacy nie zaglądają tutaj (no może 1 na 20), a stare wygi jak my o wszystko dobrze wiedzą. W dodatku nie uniknąłeś kilku drobnych błędów (w mechanizmach rozgrywki). I przydałoby się trochę terminów dodać do słowniczka. Generalnie kawał roboty, co zasługuje na uwagę, ale brakuje szlifu.

wiem, byków kilka jest, poprawię je na dniach.
dzisiaj dodałem info o ustawieniach modów, klanach i członkach staffu.
wymodziłem u admina także przyklejenie tematu, może to coś pomoże
Sam znam kilka poradników tego typu, ale różnica jest taka, że ty dałeś wszystko w jednym - plus dla Ciebie ;p

Drobne poprawki, i będzie git, komuś się przyda na pewno ;]