Endurance Onslaught 6.0
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Używa ich często, ale trzeba go znać odrobinę.
A po kiego chuja - powiedz mi - odgrzebujesz tematy? O ile wiem, nie mamy rangi archeologa.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Originally Posted by MrNorbert View Post
Grał ktoś Rengarem?

Odpuść sobie, po za mocnym 2lvl gankiem to jest jeden z najsłabszych champow w lolu :|
derp
Hentaie ryją psychę :F

Jak sę któś złożył temat to sę odpisze. Ogólnie jestem fanem tasiemcowych shounenów, nie oglądam dużo anime więc moja lista nie będzie kopać po jajach.

Dragon ball - nic nie trzeba o nim pisać :>
Death Note - patrz wyżej
Bleach - Miejscami absurdalne [chodzi mi o wahania siły bohaterów i superbuffy znikąd (sry john, motywacji x0)], aczkolwiek to jest jedno z tych anime, które się ogląda bo czuć zajebistość
Naruto - Good shit, dobrze przemyślane, odstawiłem po 243 odcinku shippudena coby więcej odcinków się nazbierało do obejrzenia.
One Piece - Kreska prosta, bajkowa co poraża, odcinki są przeciągane, ale... CZAS NA PRZYGODĘ D Jako wielbiciel shounenow nie moge tego nie lubić. Plusem jest to, że tam nie ma pieprzonej powtarzalności i ciągle się dzieje coś nowego [ o ile przejdziesz arc trwający wieczność xd].
FullMetal alchemist brotherhood - Cool

Dojdę do aktualnych odcinków OP i mam zamiar zacząć coś innego. Co polecacie? Fairy tail?
Last edited by MrNorbert; Aug 25, 2012 at 05:29 PM.
ToP Leader
Tak, no rules w sumie xd Kto silniejszy ten jest wyżej, proste. Na razie rangi rozdawałem na pałę, po to aby kogoś można z nich obalić.

Wyzwania można rzucać w tym temacie!
ToP Leader