Toribash
patrze jakis koles napisal to go opierdole a to pizdek
podziel sie swoim adresem moze kiedys sie spotkamy powiedz jak bedziesz w okolicy zielonej gory
Originally Posted by Tenar View Post
Zagranie w stylu pizda... Żałosne. Jak widzę, lubisz zagrywki poniżej pasa. Nie masz żadnej linii obrony i tu cię boli?
Czyżby ta odrobina władzy, którą dostałeś, aż tak uderzyła ci do głowy?

Do reszty cie popierdoliło człowieku? Przed czym mam się bronić, skoro to ja jestem atakującym? A co do tej odrobiny władzy to chyba nie wiesz o czym mówisz, bo jako jeden z nielicznych mogę się pochwalić tym, że jestem tu od początku do końca i wierz mi, że dla niektórych to ma znaczenie. A usunięcie twojego posta nie było żadnym nadużyciem tej władzy, ponieważ to ty naruszyłeś moją prywatność, skoro napisałeś, że jak chce to sam się tym pochwalę, to dlaczego nie zaczekałeś, aż sam się wypowiem na ten temat? Jako naruszenie można by natomiast potraktować usunięcie dwóch pozostałych postów, jednak sądzę, że bez twojego byłyby całkowicie bezprzedmiotowe. A jeśli chodzi o to, że było to zagranie w twoim stylu, to sam wiesz, że nie pierwszy raz wywołałeś jednym postem chaos i burdel, więc z łaski swojej nie czepiaj się, bo w tym poście pożegnalnym prosiłem cię jedynie o zostawienie nas w spokoju i nie robienie awantur (a i tak już jedną zapoczątkowałeś). A i jeszcze jedno w ramach zemsty nie spamuj tutaj ani nie wyzywaj mnie, tylko tak jak zapowiedziałeś najlepiej po prostu przestań tu postować (chyba że oczywiście ktoś z klanu chce z tobą gadać [podkreślę, że wymiana argumentów w kłótni to dla mnie nie rozmowa]), bo w przeciwnym razie będę zmuszony postarać się o zakaz postowania na tym forum dotyczący wszystkich twoich altów.
Skocik, to bez sensu. Chyba, że wpadniesz w okolice olsztyna. I w zasadzie to chyba będę 'jakiś koleś', bo miroke się puszy.
Miroke, chyba nie zdajesz sobie sprawy, jaki to żałosny widok, jak się ciskasz. Bezsilny. Zaczynając od tego, że nie wiem, gdzie cię wyzywałem, po groźby reporta moich 'unwanted invades'. Nie chcę z tobą walczyć, ale jeśli będę musiał, to nie wyrobisz z reportami moich altów (bo ban na ip w moim przypadku gówno da). Rzuć tylko słówko. Nie chcę tu robić spamu, a ciebie mogę ignorować. Nie wygrasz z siłą argumentu. Proste.
-----
I jeszcze zastanawiam się, o jakiej zemście mówisz...Za co?
Last edited by Tenar; Oct 13, 2011 at 10:17 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Miroke, zemsta? ;s
Wut? wutwutwut?

I am wondering czy to kasować czy nie...

Also. Tenar jako pizdu i też jako Szamboo (najlepszy nick ^) zrobił wiele dla in-ep'u, dla ToP'u trochę mniej ale też <no ile threadów nam porobił, całą noc siedział> nie powinien być odrzucany przez NAS i osobiście jestem zdania że większość ToP-u nie ma nic przeciwko niemu. Wręcz w drugą stronę ; >.

A z takimi durnymi kłótniami proszę sobie założyć nowy temat na naszym forum i się kłócić. A nie mi General Discussion zaśmiecać bitwami słownymi.
Nie rozumiem tej mentalności, żeby cały czas sobie docinać. Ja wiem, że każdy ma swoje racje i chce je wyrazić - no ale nie w taki sposób! No Panowie, trochę ogłady.

Tenar/pizdu/<3Szambo3< i Miroke pogódźcie się, albo przynajmniej rozejm. I nie ma mi tu gadki szmatki "ja z tym frajerem nie gadam" albo "phi, idę sobie, blablabla". Trochę dorosłości.

Mieliście parę utarczek - bardzo dobrze... Czasem właśnie tacy ludzie zaczynają siebie szanować (miałem tak parę razy w życiu, nie pierdolić mi że nie). Ale dosyć. Nie chodzi mi o forum, chodzi mi o ogólną sprawę. Nie obchodzi mnie, kto zaczął, kto skończy, kto ma więcej racji. Kłótnia jest GUPIA. GUU PIAAA GUPIA.

I niech mi ktoś powie, że nie mam racji, to się z nim pokłócę! xd
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Ja swoje powiedziałem. Nie chcę wojny, ale nie chowam głowy w piach.
A Miroke nie mając argumentów twierdzi że mnie popierdoliło. Tak ma rację, ale to było na bardzo długo przed powstaniem in-epu.
Pisząc tego posta mam banana na ryju. Czemu?
Po pierwsze, uwaga sorea była bardzo trafna (rotfl). Po drugie, Miroke jest strasznie zabawny z tymi swoimi 'argumentami', w bezsilności zadając ciosy na oślep i chyba za waleczność polubię (znowu) tego kolesia
-----
Trewnek: jeszcze geb, b00zer, i kilka sztuk numerowanych
Also na chwilę obecną jest tylko tenar i pizdu(jako bank itemów hi qi).
Last edited by Tenar; Oct 14, 2011 at 09:16 AM. Reason: <24 hour edit/bump
Uprzedziłeś mnie Trewnek z tego typu postem, choć ja bym się tak nie rozpisał, i zapewne latałaby spora ilość powszechnie znanych wulgaryzmów...
Jakkolwiek, istotnie - owa kłótnia jest dość debilna, szczególnie zważywszy na fakt, iż rozpoczęła się od tego, że ktoś o rodzicach napisał "starzy" a potem ktoś2 stwierdził że rodzicom należy się szacunek... Lol, na tym powinien być koniec...

------------------------------

Btw.
Originally Posted by Tenar View Post
uwaga sorea była bardzo trafna (rotfl).

thx :P


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


K.O.N.I.E.C....K.Ł.Ó.T.N.I
Last edited by Soreu; Oct 14, 2011 at 11:28 AM.