Toribash
Да ето дамнед академи
Шарки. Мертвы.
А академка вот так отдельно и как оф клан для пафоса.
Фактически клана дамнед 2 теперь, ето основной и отжелнние академии.
________________________[SIGPIC]http://cs618231.vk.me/v618231170/1b6c/a9nJ5ryovsc.jpg/SIGPIC]
Вообще-то так не делают русские кланы. Только гангста воровала кланы.
Это что за плагиат такой, а?

Я пойду в Гаагский суд!
Originally Posted by sir View Post
Вообще-то так не делают русские кланы. Только гангста воровала кланы.
Это что за плагиат такой, а?

Я пойду в Гаагский суд!

дурной пример заразителен же. ^ ^ главное чтоб фиш не узнал, а то я там схитрил чутка.
Last edited by nblx; Jun 13, 2013 at 09:21 PM.
Разве ганста ещё не умерла? Вообще не вижу их активности.
^ω^ Kotyatki ║ OŁƉɅ ║ Ultimatum in my heart ║ ɅWSUM 8+ years ║ NɅƦKѠTIKI!
Мой клан тоже существует, что не мешает ему быть мёртвым.
^ω^ Kotyatki ║ OŁƉɅ ║ Ultimatum in my heart ║ ɅWSUM 8+ years ║ NɅƦKѠTIKI!
Бфг, да мы ж гиперактивны, как все русские кланы. Слепой
БФЖ негодует :C
Привет ребята, я тут только-только заявку закончил на вашем академ-клане, вроде нормальной получилась. А что у вас тут нового?
вот блин сидишь вечерами и занимаешься тем, что не приносит денег, но приносит удовольствие, а потом получаешь такой пост. и становится так приятно.
buddy, that is insane. you just did a weeks work in minutes. i could have done my decimator set in a week rather than 2-1/2 months, using this method.

It is revolutionary.

did you develop this method?

it is amazingly clever. so what is this program?

I imagine you have built a a 3d tori, to exact dimensions, and you can paint on each texture in its wrapped in game position, or something of the sort.
It is simply genius.
I greatly appreciate you sharing these possibilities with me.

I am excited to know that sometime in the (hopefully near) future, joint textures will drop in price. They will become more popular, and more people will want, and be able to afford Full Texture sets, complete with joints. Then, more artists will venture into texturing joints, and I'm sure we'll see some mind blowing creativity hit the arts/textures thread.

Looking forward to trying this new 3D method. You, are an amazing artist, possibly the best on Toribash, but you are also a good guy. I appreciate very much that you are sharing this info with me.

Sincerely,

evo