Toribash
O kurwa jestem Kapitanem xD
Dopiero dziś to lookłem
-----
Wraca stary dobry ToP xD
Ja bym wszystkich w tym Cl rozjebał xD
Last edited by Gaziu; Aug 13, 2013 at 11:09 AM. Reason: <24 hour edit/bump
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Jakoś to kurde przewiduje, wiesz? aczkolwiek, cholera, przydałby się ktoś kto by "pilnował" przebiegu CL jak już nam się zacznie fight z [Nao]. (*Tak, myślę o Pizdu, bo się na to nadaje idealnie*)

//nowy hair doszedł
5 osób jest potrzebne minimum... Ja, Ty, prawdopodobnie Ichigio21, i 2 które się może nawiną, albo pójdziemy na jakiś układ z [Nao], żeby przymknęli oko na za mało osób...
Tylko kiedy? Bo nie wiem, czy będę mógł.
I powiedz mi Sorek dokładnie, co, jak i wogóle. Bo kompletnie się CL nie interesuję i nie wiem o co chodzi. A pilnować mógłbym (jeśli czas pozwoli). Bo i mój angielski raczej do najgorszych nie należy (pamiętacie clan story inepu? Moja zasługa ).
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Clan story InEp'u szczerze powiedziawszy chętnie bym przeczytał, bo nigdy chyba nie miałem okazji...



Najpierw musi się zacząć w końcu nasza runda, potem bd trzeba zobaczyć jakie terminy pasują nam, i przegadać to z [Nao]
Co do przebiegu samej rozgrywki, będzie 7 modów, z czego 6 zawsze tych samych, ilość walk na mod będzie rosła wraz z kolejnymi rundami, ale nie wiem czy runda wstępna się do tego liczy, czy nie...

Brushu - 2 walki (3?)
Taekkyon - 2 walki (3?)
Judofrac - 1 walka (2?)
Aikido - 2 walki (3?)
Lenshu3ng - 2 walki (3?)
swfixed - 1 walka (2?)
? - 1 walka (2?)

Tak więc teoretycznie będziemy mieli 11 (albo 18?) walk...
Musi nas być minimum 3 (kurwa, dlaczego wcześniej była mowa o 5? ...), i każdy musi walczyć minimum raz, i nie można walczyć 2 modów pod rząd... (Żadnych "obserwatorów" - jesteś na serwerze, to walczysz, i tyle.)

coś jeszcze?
Last edited by Soreu; Aug 13, 2013 at 06:23 PM.
Dobra. W sumie to chętnie powalczę, ale chwilowo jest problem. Mieszkam u Sylwii (mojej lubej) i nie mam praktycznie czasu na gry. Może coś wymyślę, ale niczego nie obiecuję. A jaki jest orientacyjny termin?
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Pozdrów ją =]



Termin? Żaden. Jak to zwykle u nas bywa...

Runda powinna się zacząć jutro...
wtedy zrobię topic (albo skrobnę post w temacie CL), i mam nadzieję że w miarę szybko ustalimy wszelkie pasujące nam daty...

[Nao] zostawcie chwilowo mi...
//Napisałem do nich, bo zaczynali już myśleć, że zapomnieliśmy o CL, albo że nie chcemy w nim uczestniczyć...