Toribash
Wkurwiam cie!
-----
Originally Posted by Lehto View Post
A Ty kurwa pomyśl nad sobą, bo to niestety Ty na upartego przyjebałeś się do określenia "dziwnys", które w luźny sposób odnosiło się do "rzygania tęczą". A później to już tylko albo czepianie się na siłę do mnie, albo chęć pokazania swojej wyższości. Możliwe, że źle to interpretuje, psychologiem nie jestem. A skoro moje bezwartościowe posty (tak, przyznaję, nie niosą żadnych wartości, po prostu nabijam sobie licznik) aż tak bardzo Ci przeszkadzają to je wypierdol z tego tematu i po problemie. W końcu jesteś jednym z liderów, o czym zresztą raczysz co jakiś czas wspomnieć.

Jeszcze jedno małe wtrącenie - skoro takie droczenie - bo to jest droczenie - jest dla Ciebie aż tak frustrujące to się po prostu w nie nie baw i zignoruj od razu. Przepraszam najmocniej, ale nie przeszło mi przez myśl, że teraz takie utarczki słowne stanowią problem dla Ciebie. Kiedyś jakoś Ci to nie przeszkadzało.
I jeśli chowasz jakąś urazę, a tak to przynajmniej wygląda, to napisz to wprost. Nienawidzę niedomówień.



(y)
To by mnie zgasiło xD
Last edited by Gaziu; Jul 24, 2013 at 08:50 AM. Reason: <24 hour edit/bump
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Originally Posted by Trewnek View Post
No tak, jeżeli już jest ból dupy to Lehto dopiero pisze normalne posty (i leci w zaparte).
Good job.
Po prostu nie pisz tak głupich postów, kapiszi? Bo nie będe wertował całego forum, aby usuwać Twoje "dzieła".

Nie lecę w zaparte, nie daje sobie po postu wejść na głowę.
Zresztą, koniec tematu, rozmowa się w tej kwestii wyczerpała.

Powiedzmy, że ograniczę pisanie głupot do średniej klanowej, aby nie odstawać od reszty.

;p
Undetto
Gaziu weź zmień tą koalę, bo cały czas mówi mi, że mnie nie lubi ;/

Gaziu jest z nami od początku, więc w sumie nic nie podbił ;p
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Nie licząc Norby i Kamilka to byłem pierwszy w tym klanie haha
Prosze owacje z browarami !
I 0,5 dla mnie ^_^
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010