Toribash
Originally Posted by Trewnek View Post
Hurra, a Ty na tyle inteligentny, żeby nie rozpoznać, że Twój żart był tak suchy, że aż go tak skomentowałem w taki sposób.
tak, taki sposób

hurra

masz idjotyczny tok myslenia w TYM PRZYPADKU

hurra
Undetto
Originally Posted by Lehto View Post
masz idjotyczny tok myslenia w TYM PRZYPADKU

hurra

Kurwa, domyśl się, że czasem Twoje posty są ani mądre, ani pseudomądre, ani śmieszne, ani pseudośmieszne. Ogólnie są lotów dolnych, dosyć mocno dolnych. Albo jak zwykle leć w zaparte.
ok?
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Originally Posted by Trewnek View Post
Kurwa, domyśl się, że czasem Twoje posty są ani mądre, ani pseudomądre, ani śmieszne, ani pseudośmieszne. Ogólnie są lotów dolnych, dosyć mocno dolnych. Albo jak zwykle leć w zaparte.
ok?

A Ty kurwa pomyśl nad sobą, bo to niestety Ty na upartego przyjebałeś się do określenia "dziwnys", które w luźny sposób odnosiło się do "rzygania tęczą". A później to już tylko albo czepianie się na siłę do mnie, albo chęć pokazania swojej wyższości. Możliwe, że źle to interpretuje, psychologiem nie jestem. A skoro moje bezwartościowe posty (tak, przyznaję, nie niosą żadnych wartości, po prostu nabijam sobie licznik) aż tak bardzo Ci przeszkadzają to je wypierdol z tego tematu i po problemie. W końcu jesteś jednym z liderów, o czym zresztą raczysz co jakiś czas wspomnieć.

Jeszcze jedno małe wtrącenie - skoro takie droczenie - bo to jest droczenie - jest dla Ciebie aż tak frustrujące to się po prostu w nie nie baw i zignoruj od razu. Przepraszam najmocniej, ale nie przeszło mi przez myśl, że teraz takie utarczki słowne stanowią problem dla Ciebie. Kiedyś jakoś Ci to nie przeszkadzało.
I jeśli chowasz jakąś urazę, a tak to przynajmniej wygląda, to napisz to wprost. Nienawidzę niedomówień.
Undetto
Ej no bez takich, bo jak każdemu będzie chodziło o cokolwiek to za jakiś czas zaczniemy się wszyscy kłócić i zrobimy wojnę klanową, bo ten to, a tamten tamto ?
Klan powstał na nogi od prawie początku i trochę mu to zajęło... Żeby upaść nie potrzeba tyle czasu...

~Piz
W sumie masz rację, a nie będę bumpował.
Maniuś , nie ma się co martwić, bo to normalne, że co jakiś czas będą spiny. Pamiętam jak miałem sam swojego czasu z Lehto (jeszcze jako RootQe) na pieńku. I co? Ja nie pamiętam, on nie pamięta (albo obaj to chowamy) i jest ok. Trzeba jakoś żyć, a to jest nieuniknione.
Last edited by pizdu; Jul 23, 2013 at 11:16 PM.
A ja się wtrącę dla odmiany.
Panowie, kurwa żesz jego w dupę zajebana mać. Ta (prawie) intelektualna dysputa was obu przerasta (i nie chodzi mi o brak inteligencji, a o poziom, który wybitnie wam obu nie leży).
Więc proszę spiąć dupki, pomasować i policzyć do trzech na głębokim wdechu.
Bo jak nie, to i tak będzie ubaw.
Hurrra!
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
No tak, jeżeli już jest ból dupy to Lehto dopiero pisze normalne posty (i leci w zaparte).
Good job.
Po prostu nie pisz tak głupich postów, kapiszi? Bo nie będe wertował całego forum, aby usuwać Twoje "dzieła".
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Niech mnie ktoś powkurwia, to usunę cały temat . A tak na poważnie to nie ma co się spinać .
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!