Toribash
myślę że Cię posrało :P i to turde sie powinien leczyć, opinie inni se mogą wsadzić gdzieś, my wiemy swoje. wg mnie zostajesz na swojej pozycji ;d
Originally Posted by PizduPL View Post
Nie wiem co o tym myślicie, ale chyba powinienem odejść z klanu, albo stać się w nim nikim.
Powód? Ban. Kilkudniowy, zapewne przyznany mi w ramach premii, za jakąś łzawą historyjkę turka, po enemy requeście.
Nie powiem, żeby było mi łatwo zrezygnować z pozycji, jaką tutaj zajmuję, z komfortu kierowaniem innymi i sprawną organizacją.
Nie jestem pewien, czy dalej mogę piastować powierzoną mi funkcję.
Zbanowany jeden z liderów - to źle świadczy. Reputacja klanu leci w dół.
Dobro klanu, ponad dobro własne.
Tak myślę ja. Tak powinien myśleć każdy lider.
Co o tym sądzicie, stara gwardio?
PS. Partis, nie mieszaj. Wszyscy wiedzą, że tylko na wyższą rangę liczysz.

Ćpałeś coś? Odpowiedź jest oczywista.
ToP Leader
Lubię kebaba po 10zł , o to moja odpowiedź na twojego jak że z pod pały wziętego posta:P (Pizduś)
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Tak czy siak nie wiem jaką mamy reputację, więc niezbyt mnie ona obchodzi.

Wątpie czy ktoś będzie zwracał uwagę na tego bana, w niktórych klanach bywały gorsze (np. ban dla snake'a itp.)

Więc luzuj krocze, jak zawsze się pizdu spinasz.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Nie chce odejść. Ale klan jest ważniejszy, niż jakiś mądrala z przerośniętym ego (jak twierdzą niektórzy).
Originally Posted by PizduPL View Post
Nie chce odejść. Ale klan jest ważniejszy, niż jakiś mądrala z przerośniętym ego (jak twierdzą niektórzy).

Cicho juz tam
nie jesteś mądralą, i nie spadasz ze stanowiska jak dla mnie. I szczerze mam to w dupie co inni myślą na temat twojego bana i klanu ;d