Endurance Onslaught 6.0
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Pizdu mi się wydaje, że Through the fire and Flames xD No i nie ma to jak nakurwianie na dwóch strunach i przy tym śpiewanie dziewiczym głosikiem o smokach i bohaterach >_<
I am A gitarguy
[ToP] Pierwsza pomoc
Temat pierwszej pomocy, wskazowki dotyczace forum, gry i marketingu.
Podziel sie z nami swoimi wskazowkami, kazda rada od kolegi starszego fachem jest wyjatkowo potrzebna. Zaufaj dobrym radom -

MrNorbert - Jak widzisz na turniejach 500 tc kogoś z blacklisty, radzę wyjść z serwera
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~
Kagesan - pierwsze tc najlepiej zarobic na texturach, jesli nie wiesz jak sie do tego zabrac poczytaj jakies poradniki artystyczne, jak dorobisz sie powiedzmy 20k, mozesz zaczynac przygody na forum, jak kupisz wiecej placisz mniej, sprzedajesz to w markecie - oczywiste ze nie sprzedaz wszystkiego w 1 dzien, do tego potrzebny jest czas ale da sie wyzyc. Jesli masz wiecej pytan napisz na priv.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Miejsce na twoja wskazowke~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Last edited by Kagesan; Aug 22, 2012 at 06:02 PM.
nie ma tak lekko!
Każdy z nas doszedł do wszystkiego sam.
Jeśli chcesz - kombinuj.
W sumie to niezły cwaniak z Ciebie wychodzi xd.
Chcesz wszystko na tacy - jak być zajebistym, lubianym i bogatym do tego. Ja mówię nie.
A co zrobią inni? Zobaczymy.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
w sumie to nie oceniaj mnie prosze, w tym temacie nie chodzilo o mnie bo ja jakbym chcial to bym sobie poradzil bardziej od Ciebie ;)
chodzilo mi o tych najnowszych Polskich graczy zeby to forum i ten klan bylo ich miejscem gdzie moga wyrosnac na dobrych i rozgarnietych graczy pozdro 600.