Toribash
Sorki za decyzję własną, ale wziąłem ich do allies. Lider wygląda na naprawdę kompetentnego i może mu się to udać, choć nie powiem - ma wielkie ambicje.

Nam się udalo, a on bierze ludzi z all over the world.

Piszcie coś tam u nich w DSC, będą się rewanżować.
ToP Leader
Łosz kur, fakt...
A nie, to tylko general :P

//dziś o 20 bet serv... raczej bd... więc się pojawiać! :F (szczególnie ty pizdu/Rales)
Też będę, ale niestety tylko przez jakieś 20-25min, już swój limit komputerowy na dzisiaj wyczerpałem naparzając przez 3 godziny w Minecrafta w singlu i godzine w TB
EDIT: Ale mi na GG napiszcie nazwe serwa zanim dacie globala, bo sobie zagrać nie zdążę
Last edited by Miroke; Aug 22, 2011 at 07:44 PM.
Na razie pwender ma betserv, to nie wiem czy wypali, bo i GMów tam widać...
Ja też tam siedze, ale jak ktoś chce pograć, to piszcie na gg.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Ta, przekładamy. Jak coś to podsyłajcie tc na InEpBank, ile kto może, to nie będziemy się potem o globale martwić.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Widzę że ktoś applikował w temacie w Recruitment Center ( w tym starym, od dsc ), to rzuciłem linkiem do aktualnego, może któryś z nich napisze app jeszcze raz w odpowiednim miejscu.
Amber assasin, biaaatch ^^
Dzięki za sprawdzanie tak starego działu, w życiu nie przyszłoby mi do głowy, że ktoś tam jeszcze napisze podanie. Jeśli ktokolwiek jest w stanie to zrobić, to prosze o zamknięcie tamtego tematu, albo przynajmniej podmienienie linków rekrutacji w starym dsc
EDIT: Już nieaktualne, po prostu usunąłem hiperłącze z napisu "Please write in recrutiment center!"
Last edited by Miroke; Aug 23, 2011 at 01:49 PM.