Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

eh
to było 3-4 lata temu
teraz ten żart już nie jest śmieszny a dzwonienie skończyło się policją w szkole i płaczem kolegi
policją? Możesz to dokładniej opisać?
Shik, a Ciebie o coś prosiłem via pm. Ale widzę, że muszę to sam zrobić.
-----
nvm. Dziękuję.
Last edited by pizdu; Aug 20, 2012 at 01:00 PM. Reason: <24 hour edit/bump
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
a ja rzucę garść tytułów:
Bullet for My Valentine - 10 Years Today,
bfmv - alone,
Bring Me the Horizon - Crucify me,
bmth - don't go,
cadaveria - the divine rapture,
cadaveria - prayer (dokładnie nie pamiętam, ale na pewno znajdziecie),
DragonForce - operation ground and pound (nazwa zespołu dziwna jak na tb, ale kawałek epicki. Jak kolejny, tytuł niżej),
DF - Through the flames and fire (albo fire and flames, kolejność zawsze mi sie myli).
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
To było w 6 klasie, kolega robił sobie jaja z ludzi przez telefon, później ja pożyczyłem telefon zacząłem dzwonić. Dodzwoniłem się na prywatny numer policji -.- ale ja o tym nie wiedziałem, koleś spytał z kim rozmawia, ja odpowiedziałem z twoją starą :0
On powiedział że dodzwoniłem się do policji a ja się zdziwiłem i rozłączyłem i oddałem telefon koledze ale kolega był debilem i go nie wyłączył. Zaczęła się lekcja i koledze cały czas dzwonił telefon, nauczycielka powiedziała żeby odebrał, on wyszedł z klasy po chwili wszedł i powiedział że policja chcę z panią rozmawiać, później policja wbiła do klasy i we trzech mieliśmy przypał, jak do klasy wbili rodzice kolegi to zaczął płakać i mówić że to nie on (chodziło o to że zadzwonił babki i powiedział że u niej w domu jest bomba)
Fart że nie mieliśmy sprawy w sądzie

Zapomniałem dodać że to zdarzyło się w ostatnim dniu na wystawianie ocen na koniec roku szkolnego :0
Mieliśmy przez to wystawione naganne zachowanie
Last edited by Grocek; Aug 20, 2012 at 01:32 PM.