Toribash
Klan już nie raz przymierał, ale nigdy na tak długi okres czasu ; )

A, panowie, mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko jeżeli zaproszę partisa do klanu? Mam z nim chyba najlepszy kontakt jak dotąd a wywaliłem go dla beki niegdyś [a mógłby równie dobrze siedzieć tu jako mrożonka <patrz Piomen>]
ToP Leader
W Waszym klanie jest jak w życiu... Czasem są gorsze momenty, czasem lepsze... Ale w końcu musi dojść do momentu, kiedy ktoś lub coś będzie w stanie odmienić gorsze lub lepsze - dni, miesiące, lata czy nawet całe życie. W tym przypadku to będzie Wasz klan i np. propozycja Powasa i nie tylko, może być jednym z tych właśnie momentów, który będzie w stanie przywrócić dawnego ToP'a. Nie chodzi mi o to, że nagle zaczniecie turniej i nagle forum i in-game odżyje... Potrzebny jest ten mechanizm w którym jeden czyn pociągnie za sobą kolejny... Ktoś zrobi coś, dzięki ty, ty, lub Ty poczyni coś dalej...

http://www.youtube.com/watch?v=RhEEKv7it5w

To tylko sytuacja z życia... Przełóżcie to na klan i nie zmarnujcie tego... Nie zmarnuje tej chwili, która może tak wiele zmienić... W Waszym życiu też...
Last edited by Maniek070; Jul 5, 2013 at 10:44 PM.
Akurat los sprawił, że wszedłem na forum w tym dniu kiedy pojawiła się inicjatywa odżywienia klanu ;) Gdyby nie to, nie wspierał bym tego tak jak staram się teraz to robić. Dzięki za wsparcie
ToP Leader
nie no doceniam twoją pracę, gdyby nie ty to bym dzisiaj raczej na forum nie siedział. no i twoje świetne rangi. Soreu KRUL!
ToP Leader