Toribash
Trewnek, może i tak, jednak ja również się czuję bardzo podobnie. Jak to powiedział Rojo, "Gry łączą, a nie dzielą" coraz częściej się w tym przekonuję.
Spoko, a tak btw pamięta ktoś nasze wszystkie, albo chociaż połowę ally? xD

//Trewnek, zajrzyj może ponownie do Replays 'n Art
Last edited by Soreu; Jul 4, 2013 at 01:32 PM.
Originally Posted by Soreu View Post


Najważniejsi są przyjaciele, którzy są nawet, gdy ich nie ma. Którzy pozostają nimi nawet gdy znikniesz praktycznie bez słowa na prawie 2 lata...[/I]
Z jakiegoś powodu ten klan jest dla mnie magiczny, nie potrafię wytłumaczyć czemu, ale nie da się ukryć, że zawsze wszyscy staraliśmy sobie pomóc, że byliśmy przyjaciółmi, lepszymi, czy gorszymi, ale zawsze byliśmy... Nawet jeżeli tylko mi się tak wydaje...

Fakt, mimo że to internet, łatwo przywiązuję się do ludzi [chyba że życie to matrix x.x]. Szczerze mówiąc ten staruszek ma szanse stanąć na nogi, a wiesz czemu? Twoja inicjatywa i łut szczęścia, bo akurat wczoraj odwiedziłem forum i od teraz mam zamiar zaglądać tu po kilka razy dziennie, zrobić porządek i wielki kombek.

Co do naszych Ally większość padła[vide [D], Redemption], patrząc po tym kto nas odwiedza to jak na razie można do nich zaliczyć Warriors (CW nie liczę, panowie zaglądają tu raczej z powodu polfagowej "solidarności" / zacierają ręce kiedy upadniemy [hahaha, i tak to wina tuska]).
ToP Leader
Może i ma, ale jednak małe... od 11 mniej więcej, do dobrej 16 non-stop stał serwer [ToP]... Z klanu siedziałem tam głównie ja, i Kolega1010, w po drodze był enCorEpl i to chyba tyle...
Last edited by Soreu; Jul 4, 2013 at 11:05 PM.
(CW nie liczę, panowie zaglądają tu raczej z powodu polfagowej "solidarności" / zacierają ręce kiedy upadniemy [hahaha, i tak to wina tuska]).

Heh, to już nie IN-EP byśmy na #polsce odprawiali czarne msze i składali ofiary z waszych członków. Szkoda każdego polskiego klanu który upada.
Zapiszcie się może na clan league 2013 jak wam się uda po 3 aktywnie osoby w czasie meczów utrzymać - przy wysokim miejscu to dobra okazja na złapanie trochę 'sławy'
retired
Haha Powas, żeby zająć wysokie miejsce trzeba mieć dobrych graczy. ;p
ToP nie upada, od paru miechów jest po prostu chujowo, ale stabilnie. ;]
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Originally Posted by Trewnek View Post
ToP nie upada, od paru miechów jest po prostu chujowo, ale stabilnie. ;]

O dziwo mnie pocieszyłeś...
Właśnie miałem wspomnieć, że Powas nie wpada tu z powodu polfagowej solidarości, ale mnie uprzedził. I żeby nie było, że słodzę: albo nas lubi, albo udaje xD.
Ja lecę właśnie grać, ale na clan league się nie piszę (niestety), bo pracę mam tak nieprzewidywalną, że nigdy nie wiem, kiedy będę miał wolne (poza niedzielami), a kiedy będę robił np. do 21, czego skutkiem będzie brak chęci do odpalania kompa.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!