Toribash
Mnie obecnie w grze znaleźć się nie będzie dało - skoro planuje z Pizdu przypomnienie Toribashowi że NADAL istniejemy, to zamierzam wyglądać o wiele lepiej niż teraz!

Edit: no, może o wiele lepiej to nie wyglądam ale i tak coś... swoją drogą, zapomniałem nawet że jestem na logo ToP'u :P szkoda tylko, że nie mam już tamtego heada...

Edit2 (po 22h): Pierdole kurwa, zasne na tym forum. 22h bez posta, no ja jebie -_-' a to offtop jest, gdzie powinien być spam na spamie -_-'
Co się kurwa stało przez ten czas jak mnie nie było? Zamieniliście ten klan w dom spokojnej starości?
- Witam, chciałbym się zapisać
- Och, już, proszę chwilkę poczekać, sprawdzimy tylko stan magazynowy balkoników

Porażka kurwa.
Last edited by Soreu; Jul 3, 2013 at 02:32 PM.
Po prostu, mają to w dupie. Kiedyś jakoś też wszyscy mieliśmy własne życia, szkoły, dziewczyny i problemy, a nowe strony pojawiały się w mniej jak 5 minut. Nie było mowy o czymś takim jak teraz - że przez cały dzień pojawia się 1 post. Pojawiało się 20 dziennie, minimum.

//btw. enCorEpl - thx za texturki rak, chcesz to Ci poprawione prześlę.
Życie zdecydowanie nie ułatwia sprawy,
/rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt
A kiedy coś ułatwiało? Zawsze było do dupy, zawsze dawało w kość - A kiedy w końcu coś stawało się piękne, to wszystko psuło, takie jest życie
Masz na myśli non-stop'owe napierdalanie postów? czemu nie, ale najpierw tego staruszka trzeba podnieść z ziemii...