Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Dobra no to lecimy

Dream Theater przeleciał cały, ale w pewnych momentach mnie irytował, te takie dziwne mówione wstawki głębokim głosem... Poza tym całkiem spoko utworek, jak nastrój będę miał lepszy to przeleci jeszcze parę razy bo dziś łykam tylko... (a to potem)

Maanam - Leciał w tle przy gadaniu przez telefon i pierwsze po tym pseudo przesłuchaniu stwierdziłem, że to rozbudowana wersja stwierdzenia "mam wyj*bane". Też chapnę jeszcze potem parę razy i zrobię korektę tej mojej wypowiedzi

Venflon - Stoi zapałzowany na 1:11... Drażnił mnie, ale cholera nie potrafię stwierdzić dlaczego :/

Al komentować?

No a teraz nastało "potem", od siebie wstawię coś co dziś mi ładnie gra i jakoś tak dopełnia mi humor:

"List do M." znacie na pewno, ale jak nie słyszeliście wersji z "Akustycznie" to polecam, bo jak dla mnie w tej wersji jest wykorzystany cały potencjał utworu. A jak leżę po ciemku w słuchawkach, to przy "spokojny jest tylko..." mam ciarki Mmmmm....
Z grubsza Wisi poprawnie powiedziałeś o co chodzi w "Oprócz błękitnego nieba". No ale jak ładnie to jest wyrażone w tym utworze :3
Między innymi właśnie dzięki tej piosence stałem się mistrzem zen i feng szui. Uspokaja mnie jak nie wiem co.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Dobra do Dream Theatr'u po 4 przesłuchaniu stwierdzam, że po 8 minucie jest najlepiej, irytujący głos już znika i melodyjnie się fajniej robi...

A co do odstresowania się to ja preferuję kawałki w stylu "La bamba", "Let's twist again", "Let's Dance" takie głupoty, które mnie rozweselają... A na kompletne wyluzowanie:

"Mam na taśmie Love vs Hate od Brand Nubian i zawsze wrzucam to na sprzęt, gdy się wk*rwiam"
A co sądzisz a tych moich rybkach?
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Yeap, its time to drink guys!
|Proud founder of origin|
Clan Squad|Event Squad<Biggems|Simga|
Got a clan issue? How about a App? pm me!
Zeus for Smod| I’m a god just deal!
The Brazilian (Dog) Godfather