Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

I doubt that it is the hardest language.

And to prove you wrong english is the hardest language.
Od Creamu się odbiłem, przesłuchałem i nic więcej, nie pamiętam nic i jakoś mnie nie ciągnie...

Co do "skamieniałości", jakoś mnie to odrzuca... Nie lubię oglądać starych dziadków na scenie, nie oszukujmy się, trzeba kiedyś skończyć. Niedługo czeka nas oglądanie czegoś jak "solo na respiratorze"
Japierodle opanujcie sie nie piszemy książki
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
To chyba będzie trzeba zacząć pisać bo prawie każdy ich post zajmuje jedna strona (nie no przesadzam :P) A co do tematu to raczej niemam ulubionej muzyki :/
Więc tylko walne coś co mi sie spodobało z zakończenia Portal 2 :P
http://www.youtube.com/watch?v=_bbuSgtkNec
Last edited by ShadowSon; Apr 26, 2012 at 10:43 PM.
Uuuu... No to specyficzne pseudo-elektroniczne gusta. Nie mój klimat. I odsyłam na pierwszą stronę po instruktarz wstawiania filmików z YT na forum
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
Originally Posted by Sharickkou View Post
Jest za darmo. W shopie jest taka opcja. Ale tylko jeden raz. Potem kosztuje to koszmarne ilości RP.


hahaha udało się xD dzięki wielkie w takim razie trzeba by kiedyś razem zagrać xD

jak by co mój nick SzamponPL

i jeszcze male pytanko :P jak zmienić na polski język w tej części UE :P
Cholerka, coś mało polskiej muzyki się tu przewija nie? :/ No to może zapodam coś "urokliwego" jak dla mnie Jakoś nie przepadam za żeńskim wokalem, ale słuchając "I-chinga" kawałek z Martyną najfajniej wpadł w ucho... Więc oto przedstawiam Wam kołysankę Misiaki (pewnie wielu zna) xD Ciekawe czy komukolwiek się spodoba...